oneplus 6t mclaren edition

Wiemy, kiedy i jakie starsze smartfony OnePlusa dostaną Androida 10

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus to firma, która słynie z utrzymywania świetnych relacji ze swoimi klientami i uszczęśliwiania ich regularnymi aktualizacjami. Cztery dni temu OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro dostały oficjalną aktualizację do Androida 10, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że OnePlus 7T trafi na rynek z najnowszą wersją Zielonego Robocika „od nowości”. Nic dziwnego, że najnowsze smartfony firmy łapią się na wyczekiwaną aktualizację, ale co z innymi, nieco starszymi? Wiemy już jakie modele załapią się na Androida 10 oraz kiedy go dostaną.

Kiedy i jakie starsze smartfony OnePlusa dostaną aktualizację do Androida 10?

OnePlus 6T

Bez zbędnego przedłużania, starszymi smartfonami OnePlusa, które załapią się na Androida 10 są następujące modele: OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 5 i OnePlus 5T. Pierwsza dwójka ma dostać aktualizację pod koniec przyszłego miesiąca (październik), jednak dokładna data nie została podana. Z kolei właściciele OnePlusa 5 i OnePlusa 5T na Androida 10 będą musieli poczekać trochę dłużej, bo aż do drugiego kwartału 2020 roku. Choć wydaje się to strasznie długo, tak firma z pewnością i tak wyprzedzi wiele innych, nowszych urządzeń konkurencji. Co więcej, wspomniane modele zadebiutowały w 2017 roku z Androidem Nougat na pokładzie, a mało która firma decyduje się na trzyletnie wsparcie, co pokazuje świetne zaangażowanie firmy.

Zobacz także: Spędziłem prawie miesiąc z najnowszym Macbookiem Pro. Oto, co mi się w nim podoba, a co nie

Informacje pochodzą z forum OnePlusa, więc można im wierzyć. Posiadacze modelu od 3T w dół muszą się obejść smakiem, bo te urządzenia są już po prostu zbyt stare. Posiadacie któreś z wymienionych urządzeń? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Phone Arena

Motyw