oneplus 6t mclaren edition

Wiemy, kiedy i jakie starsze smartfony OnePlusa dostaną Androida 10

Newsy

OnePlus to firma, która słynie z utrzymywania świetnych relacji ze swoimi klientami i uszczęśliwiania ich regularnymi aktualizacjami. Cztery dni temu OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro dostały oficjalną aktualizację do Androida 10, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że OnePlus 7T trafi na rynek z najnowszą wersją Zielonego Robocika „od nowości”. Nic dziwnego, że najnowsze smartfony firmy łapią się na wyczekiwaną aktualizację, ale co z innymi, nieco starszymi? Wiemy już jakie modele załapią się na Androida 10 oraz kiedy go dostaną.

Kiedy i jakie starsze smartfony OnePlusa dostaną aktualizację do Androida 10?

OnePlus 6T

Bez zbędnego przedłużania, starszymi smartfonami OnePlusa, które załapią się na Androida 10 są następujące modele: OnePlus 6, OnePlus 6T, OnePlus 5 i OnePlus 5T. Pierwsza dwójka ma dostać aktualizację pod koniec przyszłego miesiąca (październik), jednak dokładna data nie została podana. Z kolei właściciele OnePlusa 5 i OnePlusa 5T na Androida 10 będą musieli poczekać trochę dłużej, bo aż do drugiego kwartału 2020 roku. Choć wydaje się to strasznie długo, tak firma z pewnością i tak wyprzedzi wiele innych, nowszych urządzeń konkurencji. Co więcej, wspomniane modele zadebiutowały w 2017 roku z Androidem Nougat na pokładzie, a mało która firma decyduje się na trzyletnie wsparcie, co pokazuje świetne zaangażowanie firmy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Spędziłem prawie miesiąc z najnowszym Macbookiem Pro. Oto, co mi się w nim podoba, a co nie

Informacje pochodzą z forum OnePlusa, więc można im wierzyć. Posiadacze modelu od 3T w dół muszą się obejść smakiem, bo te urządzenia są już po prostu zbyt stare. Posiadacie któreś z wymienionych urządzeń? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x