Przygotuj się na rywalizację w Team Deathmatch lub zagraj w Battle Royale na swoim smartfonie. Activision ogłosił dzisiaj, że Call of Duty: Mobile zostanie wydany na urządzeniach z systemem Android i iOS 1 października. Gra, opracowana przez Tencent’s Timi Studio, będzie darmowa i dostępna we wszystkich krajach, w których Sklep Play i App Store są obsługiwane.

Data premiery Call Of Duty: Mobile

Data premiery Call Of Duty: Mobile

Gra będzie łączyć elementy z innych tytułów franczyzy, takich jak Black Ops i Modern Warfare.

Dostarczamy ostateczną, pierwszoosobową akcję na smartfony. Łączymy w jednym epickim tytule jedne z najlepszych rzeczy, jakie marka Call Of Duty ma do zaoferowania. W tym mapy nowoczesnej wojny, takich jak Crash i Crossfire, mapy Black Ops, takie jak Nuketown i Hijacked, i wiele innych.

— powiedział Chris Plummer, wiceprezes, Mobile at Activision, w oświadczeniu.

Gra mobilna zawiera również specjalny tryb Battle Royale, który obsługuje do 100 graczy na ogromnej, całkowicie nowej i otwartej mapie. Będziemy mogli grać w trybach indywidualnych, w parach lub zespołach czteroosobowych. Na lądzie, morzu i w powietrzu. Z pojazdami, w tym ATV, helikopterem i tratwą. A także wybrać pomiędzy jedną z sześciu klas. Gra także umożliwi rozgrywkę z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby.

Zobacz też: Galaxy M10s zaprezentowany. Samsung udowadnia, że rozumie niską półkę

Gra mobilna będzie prawdopodobnie ulgą dla fanów Call of Duty, po nagłej zmianie w tegorocznym harmonogramie premier. Doprowadziła ona do wątpliwości, czy darmowa gra w ogóle się pojawi. Gracze nostalgiczni za klasycznym Call of Duty docenią starsze tryby, takie jak Team Deathmatch, Search and Destroy oraz Free-For-All.

Źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.