Seria Call of Duty cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że tegoroczna, pełnoprawna odsłona tej marki będzie wyczekiwaną przez wszystkich czwartą częścią podserii Modern Warfare, z czego zresztą niesamowicie się cieszę. Activision nie skupia się jednak tylko na konsolach i komputerach, gdyż trwają prace także nad Call of Duty na smartfony. Beta Call of Duty: Mobile została udostępniona już jakiś czas temu, jednak teraz dowiadujemy się, że produkcja ta będzie posiadać znany wszystkim tryb rozgrywki.

Call of Duty: Mobile z popularnym trybem rozgrywki

Call of Duty Mobile Battle royale
Zastanówcie się dobrze: jaki tryb rozgrywki cieszy się obecnie ogromną popularnością? Cóż, pewnie już wiecie, że chodzi o battle royale. Jedni go uwielbiają, inni nienawidzą. W każdym razie, zawita on także do Call of Duty: Mobile. Activision, podobnie jak EA przy Apex Legends na smartfony, nie może przepuścić okazji, by załapać się na swój kawałek tortu. Choć battle royale wydaje się powoli przejadać graczom, wciąż nie można mu odmówić wręcz ogromnego zainteresowania, które wzbudza.

Zobacz także: Co musiałby mieć system Huawei, by konkurować z Androidem i iOS?

Nie znajdziemy tu żadnych nowości w rozgrywce. Zasady będą takie same, jak we wszystkich innych trybach battle royale – lądujemy na ziemi, zbieramy ekwipunek i staramy się pozostać przy życiu jako ostatni. W produkcję będzie można grać zarówno w trybie pierwszej jak i trzeciej osoby. Data premiery finalnej wersji nie jest jeszcze znana. Gra będzie dostępna na Androidzie oraz iOS.

Źródło: phonearena

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kacper Kościański

    Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.