google konferencja pixel 4 termin zaproszenie

Google zaprasza na konferencję — czas skończyć te podchody

2 minuty czytania
Komentarze

Jeśli nudzi Was telenowela ujawniania wszystkiego na temat Pixela 4 i pobocznych nowości Google, podczas gdy ta firma udaje, że wszystko jest w porządku, to mam dla Was świetne wieści. Otóż Amerykanie postanowili oficjalnie zaprosić na swoje wydarzenie, gdzie będzie można poznać nowe produkty Made by Google. Nie muszę chyba dopowiadać, że nareszcie poznamy nową serię smartfonów od giganta z Mountain View, ale nie tylko – w drodze jest wiele innych urządzeń, które mniej lub bardziej też powinny Was zaciekawić.

Konferencja Google zgodnie z oczekiwaniami – za miesiąc

https://twitter.com/backlon/status/1173630700089536512

O ile Needlefish nadal pozostaje tajemnicą, tak wiemy, że może ona zostać odsłonięta już 15 października. Na pewno tego dnia w Nowym Jorku daniem głównym będzie Pixel 4, którego niedawno aparat został porównany z Samsungiem Galaxy Note10+. Mimo wszystko oczekujemy więcej nowości i niespodzianek. Naturalnie można spodziewać się, że pojawią się zmiany w Asystencie Google, a wraz z nimi dedykowany głośnik – tym razem już z rodziny Nest, a nie Home. Wiele też się mówi o odświeżeniu rynku tabletów czy też ultrabooków. Z racji, że Google Stadia też jeszcze nie ma potwierdzonego sprzętu, to naturalnym wydaje się oczekiwanie na dedykowaną tej platformie konsolę – być może pojawi się nowa Nvidia Shield?

Zobacz też: Oppo A9s ma mocne cechy w rywalizacji z konkurencją.

Jednak jestem ciekawy Waszych oczekiwań, co do tej konferencji. W jakim produkcie pokładacie największe nadzieje? Z racji, że Pixel 4 nie powinien nas już zupełnie niczym zaskoczyć, to być może liczycie na coś zupełnie innego? Pixel Watch? Reinkarnacja Nexusów? Tak, z tym ostatnim wyobraźnia za daleko mnie poniosła, ale kto wie..?

Źródło: The Verge

Motyw