Grupy kart w Chrome

Chrome 77 jeszcze bardziej ułatwi przeglądanie stron na wielu urządzeniach

Newsy

Google zaczyna udostępniać w tym tygodniu aktualizację swojej przeglądarki Chrome 77 dla systemów Windows, Mac, iOS i Android. Tym razem w Chrome wprowadzono wiele zmian wizualnych. To jednak nie wszystko. Google wprowadza nową funkcję wysyłania stron internetowych do urządzeń. Jeśli klikniemy prawym przyciskiem myszy na link pojawi się nowe menu kontekstowe. Kliknięcie go umożliwi nam wysyłanie linków do innych urządzeń, na których używamy przeglądarki od Google.

Chrome z lepszym udostępnianiem stron

Chrome z lepszym udostępnianiem stron

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeśli używamy Chrome w systemie iOS, musisz mieć otwartą aplikację i pojawi się mały monit o zaakceptowanie wysłanej karty. Funkcja zaczęła pojawiać się w wersjach dla systemu Windows, Android i iOS, ale nie wydaje się być jeszcze włączona w wersji dla systemu MacOS. Chrome od dawna obsługuje możliwość przeglądania otwartych i aktualnych kart w wielu urządzeniach. Jednak ta funkcja wysyłania do urządzenia sprawia, że wszystko staje się nieco szybsze. W znacznym stopniu usprawnia ona przejście z przeglądania na komputerze PC lub laptopie do telefonu, lub odwrotnie.

Zobacz też: Galaxy S11 ma zadebiutować w znajomych wersjach kolorystycznych

Kolejną główną zmianą w Chrome 77 jest nowy wskaźnik ładowania witryny w zakładkach. Nowa animacja pokazuje witrynę favicon ładowania w kółku przed rozszerzeniem, gdy jest w pełni załadowana. Jest to ładny wizualny wskaźnik ułatwiający wykrycie, gdy karta nadal się ładuje. Nie jest to może olbrzymia zmiana. Raczej drobne, ale istotne usprawnienie. Co najważniejsze funkcje te nie są w żaden sposób ukryte i nie wymagają korzystania z flag.

Źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x