Samsung Galaxy S10e

Galaxy S11 ma zadebiutować w znajomych wersjach kolorystycznych

Newsy

Premiera Galaxy S11 odbędzie się najprawdopodobniej dopiero w lutym przyszłego roku, a już od pewnego czasu wręcz regularnie karmieni jesteśmy nowymi przeciekami. Niedawno dowiedzieliśmy się, że aparat w Galaxy S11 ma nas zwalić z nóg, a teraz doszły do nas słuchy o tym, że nadchodzący flagowiec Samsunga pojawi się na rynku w kilku znajomych wersjach kolorystycznych.

Galaxy S11 w znajomych wersjach kolorystycznych

samsung galaxy note10 note9 s10 porownanie

Popularny portal poświęcony Samsungowi, Sammobile, zdecydował się podzielić z nami ciekawym raportem, który informuje, w jakich opcjach kolorystycznych Galaxy S11 ma trafić na rynek. Bez zbędnego przedłużania: nadchodzący flagowiec koreańskiego producenta ma zadebiutować w kolorach czarnym, białym, niebieskim i różowym. Na tym jednak najprawdopodobniej się nie skończy, bo podobno producent chce poeksperymentować z kolorami Aura znanymi z Galaxy Note10, które przypadły do gustu wielu osobom. Niewykluczone także, że firma zaskoczy nas czymś zupełnie nowym, o czym w dzisiejszym raporcie nie ma ani słowa.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Wraz z premierą Androida 10, Google pozbawiło użytkowników Pixeli przydatnej funkcji

Jest niemal pewne, że ze wspomnianych kolorów Aura, w Galaxy S11 pojawi się opcja odcienia Aura Glow. Na potwierdzenie tych informacji musimy jeszcze jednak trochę poczekać – przynajmniej do momentu, w którym w Sieci wylądują oficjalne rendery opisywanego urządzenia. Jak już wspomniałem wyżej, premiera Galaxy S11 najprawdopodobniej odbędzie się już w lutym 2020 roku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x