Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 już w sprzedaży w Polsce

Newsy

Ostatniego dnia lipca swoją premierę miał Galaxy Tab S6, najnowszy tablet Samsunga. Przez wielu określany najbardziej zaawansowanych urządzeniem swojego typu na rynku, a my wciąż nie mogliśmy go kupić. To się jednak zmieniło, bo Tab S6 trafił już do polskich sklepów.

Samsung Galaxy Tab S6 w Polsce

Samsung Galaxy Tab S6

Jeśli interesuje Was specyfikacja Galaxy Tab S6, to udajcie się do wpisu Pawła. Dziś skupimy się na kwestii dostępności wspomnianego tabletu w Polsce oraz jego cenie. Nie przedłużając – Galaxy Tab S6 jest już dostępny w sklepach w dwóch wersjach. Ceny kształtują się następująco:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Samsung Galaxy Tab S6 (6/128 GB / WiFi) – 3099 zł
  • Samsung Galaxy Tab S6 (6/128 GB / LTE) – 3449 zł

Zobacz także: Wraz z premierą Androida 10, Google pozbawiło użytkowników Pixeli przydatnej funkcji

Na innych rynkach pojawiła się jeszcze wersja z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, jednak ona najprawdopodobniej nigdy nie trafi do naszego kraju. Dlaczego? Nie wiadomo. Wracając jednak do kwestii cen: jeśli wydają Wam się one wysokie, to możecie nieco je obniżyć za sprawą promocji Samsung Odkup. Nieco, bo o 400 zł – jeśli oczywiście zdecydujecie się oddać w rozliczeniu swój stary smartfon lub tablet. Radzę się jednak spieszyć, bo pula voucherów zniżkowych jest ograniczona do zaledwie 400 sztuk. Mówiąc najprościej: kto pierwszy, ten lepszy. Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć, że przenośna klawiatura BookCover widoczna na zdjęciu głównym tego wpisu jest sprzedawana osobno. Ktoś jest zainteresowany zakupem? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x