Często wycieczka jest motywacją do zakupu aparatu fotograficznego lub nowego smartfona, który robi lepsze zdjęcia niż poprzednik. Zdjęcia są świetnym sposobem na utrwalenie wspaniałych wspomnień. Ich jakość, mimo że nie jest wtedy najważniejsza, staje się istotna, kiedy chcemy wrócić do tamtych chwil. W końcu nikt nie lubi patrzeć na rozmazane i pełne szumów fotografie. Zwłaszcza kiedy może patrzeć na zdjęcia wysokiej jakości.

Leć robić zdjęcia zmierza ku końcowi

Leć robić zdjęcia

Akcja zorganizowana przez markę Honor całkowicie odwraca powyższą sytuację. To nie wycieczka jest pretekstem do zakupu lepszego aparatu. To zakup smartfona z dobrym aparatem jest pretekstem do wycieczki. Wszystko dlatego, że kupując Honor 20 Lite lub Honor 20 dostajemy odpowiednio jeden, lub dwa bilety lotnicze do dowolnego z 16 europejskich miast. I nie, nie jest to konkurs. Bilety przysługują wszystkim kupującym i nie podlegają żadnemu losowaniu.

Zobacz też: Wiemy jak będzie wyglądał Realme XT z 64 Mpix aparatem

Jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Tak samo jest z tą akcją. Wnioski o bilety można będzie składać jeszcze do 15 września. To dość długo. Jednak mogą one dotyczyć tylko smartfonów kupionych do 31 sierpnia. Oznacza to, że na zakup smartfona pozostało jeszcze tylko kilka dni. Jeśli więc ktoś z Was planuje zakup Honor 20 Lite lub Honor 20 to warto się pośpieszyć. Może to być świetna okazja do zwiedzenia zupełnie nieznanego kraju i poznania nowej kultury. No i oczywiście zrobienia kilku zdjęć nowym smartfonem. Oczywiście w ramach promocji otrzymujemy także bilety powrotne. Jak już wcześniej wspomniałem, należy się spieszyć. Wcześniej jednak warto zapoznać się z regulaminem promocji.

Źródło: Honor

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.