nowe funkcje MIUI 11

Xiaomi obiecuje, MIUI 11 już niedługo

Newsy

Chiński producent smartfonów Xiaomi opracowuje obecnie kolejną wersję własnego interfejsu użytkownika Androida, który będzie się nazywał MIUI 11. Ostatnio, Product Manager i Design Director for MIUI podzielił się kilkoma funkcjami, których możemy się spodziewać po nadchodzącym MIUI 11. Teraz, Xiaomi Product Director i Experience Chief for MIUI zasygnalizował, że premiera MIUI 11 nadciąga. Firma powiedziała, że jest on pozycjonowany jako nowy unikalny system operacyjny i wraz z nowymi funkcjami zajmie się również kwestiami związanymi z reklamą.

Xiaomi MIUI 11

miui 11

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wcześniej firma ogłosiła, że będzie optymalizować i monitorować reklamy na platformie MIUI. Firma zaczęła już redukować ilość spotów reklamowych. Xiaomi wprowadzi również łatwy przełącznik w narzędziach systemu MIUI w celu wyłączenia reklam. Tak więc, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, producent ma na celu zapewnienie lżejszego i świeższego MIUI, co prawdopodobnie nastąpi w przypadku MIUI 11. Najnowszy interfejs użytkownika wprowadzi zupełnie nowy zestaw ikon systemu, które zostały przeprojektowane od podstaw. Będą one miały również ujednolicony wygląd. Kolejną funkcją wchodzącą w skład MIUI jest tryb oszczędzania energii. W nim wszystkie funkcje systemu są wyłączone z wyjątkiem połączeń i komunikatów.

Zobacz też: Vivo iQOO Pro 5G to nie tylko smartfon dla graczy, ale i audiofliów

W tym trybie wszystkie kolory zostaną wyłączone, a interfejs użytkownika przełączy się w tryb monochromatyczny, aby oszczędzać energię. Użytkownicy będą mogli dostosować ten tryb oszczędzania energii również w przypadku, gdy chcą, aby określona aplikacja nadal działała. Ponadto, MIUI 11 automatycznie usunie zrzuty ekranu po ich udostępnieniu innym użytkownikom. Pasek stanu zostanie również zoptymalizowany i więcej aplikacji będzie obsługiwać wbudowany tryb ciemny telefonu.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x