samsung galaxy m40 oficjalnie specyfikacja cena wyglad desgin

Samsung Galaxy M90 ma pokazać Xiaomi i Redmi, gdzie ich miejsce

Newsy

Samsung w tym roku postanowił wypuścić naprawdę wiele modeli. Był taki okres, kiedy codziennie poznawaliśmy nowy model od Koreańczyków. Wśród nich pojawiła się nowa seria urządzeń – Galaxy M. Jednocześnie pożegnaliśmy Galaxy J i przygotowaliśmy się na rozszerzenie Galaxy A. Niemniej to właśnie litera M wzbudza najwięcej emocji, gdyż jest to długo wyczekiwana odpowiedź na Xiaomi, czyli mocne modele w niskiej cenie. Galaxy M90 może tylko to potwierdzić.

Samsung Galaxy M90 z topowymi podzespołami w relatywnie niskiej cenie

Po niedawnej premierze Galaxy Note10, Galaxy Tab S6 i Galaxy Watch Active 2, teraz Samsung może trochę zwolnić tempa, aby konsumenci rozeznali się w tych nowościach. Niemniej w formie plotek nadal czekamy na swego rodzaju rewolucję w postaci Galaxy A90, który ma być swego rodzaju tanim flagowcem od Koreańczyków. Oczywiście względnie tanim, bo na poziom Asusa Zenfone 6, OnePlusa 7, czy innych tego typu modeli bym nie liczył. Dlatego w drodze podobno jest też Galaxy M90. O ile szczegółów, które dotyczą konkretnie tego modelu, jest niewiele, to samo oznaczenie już sugeruje, że będzie to topowy model. Być może będzie to kolejny smartfon z akumulatorem o pojemności 6000 mAh lub… któryś z reprezentantów Galaxy A ze zmienioną nazwą. W tym przypadku nie wiązałbym go z Galaxy A90, choć Snapdragon 855 w cenie do 2500 złotych od Samsunga mógłby być faktycznie przełomowy.

Zobacz też: Samsung Galaxy Book S zaprezentowany — Snapdragon, Windows i długi czas działania.

Oczywiście na tę chwilę wiemy tylko tyle, że Galaxy M90 prawdopodobnie jest w trakcie przygotowań. Miejmy nadzieję, że długo nie będziemy musieli czekać na pojawienie się pierwszych konkretów związanych z tym smartfonem.

Źródło: GSM Arena, Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x