LG K30 2019

LG K30 2019 dowodzi, że firma nie uczy się na błędach

Newsy

LG ogłosił swój najnowszy niedrogi telefon w Korei Południowej pod nazwą X2 (2019). Przybywa z czterordzeniowym procesorem, ekranem HD+ bez nacięć i pojedynczym aparatem. Cena wynosi 198.000 KRW w Korei Południowej. Spodziewamy się, że będzie kosztować około 160 dolarów na całym świecie, czyli ponad 600 zł. LG ujawnił również, że telefon będzie miał inną nazwę w Europie — w tym w Niemczech, we Włoszech i w Polsce — oraz w Ameryce Północnej: LG K30 (2019).

LG K30 2019

LG K30 2019

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Telefon napędza chipset Snapdragon 425, 2 GB RAM i 32 GB pamięci masowej. Tylny aparat ma 13 Mpix, natomiast aparat selfie 5 Mpix. Jeśli chodzi o baterię, to ta oferuje pojemność na poziomie 3000 mAh. Smartfon ma pracować pod kontrolą Androida 9.0 Pie i oferować Bluetooth 5.0. Jest to o tyle dziwne, że Snapdragon 425 nie obsługuje tego standardu. Najciekawszą jego funkcją będzie natomiast obsługa NFC. Według Oh Seung-jin urzędnika ds. marketingu komórkowego w LG jest on skierowany do osób, które doceniają wszystkie niezbędne cechy telefonu.

Zobacz też: [SPT #71] Playstation 5 za 4000 zł, dyskusyjne gesty, porażka LG i Sony

Pomijając NFC, to jego specyfikacja przypomina Redmi 4A, który miał swoją premierę w 2016 roku i już wtedy był znacznie tańszy. LG naprawdę myśli, że ugra coś smartfonem z ceną ze spodu średniej półki i specyfikacji godnej kilkuletniego budżetowca? Osoby o niskich wymaganiach znajdą coś ciekawszego za mniejsze pieniądze. Ktoś, kto ma akurat taki skromny budżet, kupi za to znacznie lepszego smartfona. W takim razie do kogo jest skierowany ten sprzęt? Za mniej można kupić, chociażby Redmi 7 w wariancie 3/32 GB. Owszem, nie ma NFC. Jednak różnica wydajności pomiędzy nimi jest kolosalna na rzecz Xiaomi. A to tylko pierwszy przykład z brzegu.

Źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x