AsusEeePadTransformer
Producenci tabletów, które może określić mianem hi-endowych mają dość jasny cel – stworzyć urządzenie, które pozwoli im zostać liderem sprzedaży. Asus podchodzi do całej sprawy równie ambitnie, ale zachowując jednocześnie spory rozsądek.

Żadną tajemnicą nie jest to, że najlepiej sprzedającym się tabletem jest iPad. Czynników składających się na to jest bardzo wiele. Co może zrobić konkurencja w takiej sytuacji? Oczywiście tworzyć urządzenia, które pozwolą na uzyskanie miana lidera sprzedaży tabletów, ale w swojej kategorii – w tym przypadku mowa oczywiście o Androidzie.

Asus jest na najlepszej drodze, aby być największym producentem tabletów wyposażonych w system Android. Wszystko za sprawą Eee Pad Transformera, który sprzedaje się rewelacyjnie, zaskakując wynikami nawet największych optymistów. Jednak to dopiero początek – wkrótce do sprzedaży ma trafić Slider i modele wyposażone w moduł 3G.

Jerry Shen, będący prezesem Asusa, poinformował, że jego firma ma zamiar sprzedać 300 tys. Transformerów do końca czerwca. Cel wydaje się realny do osiągnięcia – tym bardziej, że Asus dotrzymał swoich zapowiedzi i wydał już aktualizację do najnowszej wersji systemu Honeycomb 3.1.

źródło: MaximumTech

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula