samsung sm-t800

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wczorajsza prezentacja nowych tabletów Samsunga była do przewidzenia. Koreańczycy prezentując czwartą generację Galaxy Tab po raz kolejny nie wysilili się w usprawnianiu swoich urządzeń. Niemniej jednak wiemy, że ta firma planuje w tym roku na poważnie zainteresować się tą gałęzią rynku.

 

Jednym z aspektów, które mają skłonić potencjalnych nabywców na zakup tabletów Samsunga mają być wyświetlacze AMOLED, od których firma odeszła pewien czas temu. Tak się składa, że do Federalnej Komisji Łączności trafił model SM-T800, który już wcześniej pojawiał się w przeróżnych benchmarkach toteż można powiedzieć, że znamy dokładną specyfikację tego urządzenia i wygląda ona następująco:

 

  • 8-rdzeniowy układ Exynos 5 z 3 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Aparaty: 8 MPx i 2 MPx;
  • 10,5-calowy wyświetlacz AMOLED prezentujący obraz w rozdzielczości 2560×1600;
  • Android 4.4.2 KitKat.

 

Wyraźnie widać, że Samsung tym modelem będzie celował w zdecydowanie wyższą półkę. Najprawdopodobniej dostępny on będzie w trzech wersjach: tylko WiFi, 3G, LTE. Niestety, ale żadne źródła nie ujawniają przybliżonej daty prezentacji. Niemniej jednak, Samsung powinien to uczynić w najbliższym czasie na co właśnie wskazuje pomyślna certyfikacja Federalnej Komisji Łączności.

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.