samsung sm-t800

 

Wczorajsza prezentacja nowych tabletów Samsunga była do przewidzenia. Koreańczycy prezentując czwartą generację Galaxy Tab po raz kolejny nie wysilili się w usprawnianiu swoich urządzeń. Niemniej jednak wiemy, że ta firma planuje w tym roku na poważnie zainteresować się tą gałęzią rynku.

 

Jednym z aspektów, które mają skłonić potencjalnych nabywców na zakup tabletów Samsunga mają być wyświetlacze AMOLED, od których firma odeszła pewien czas temu. Tak się składa, że do Federalnej Komisji Łączności trafił model SM-T800, który już wcześniej pojawiał się w przeróżnych benchmarkach toteż można powiedzieć, że znamy dokładną specyfikację tego urządzenia i wygląda ona następująco:

 

  • 8-rdzeniowy układ Exynos 5 z 3 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Aparaty: 8 MPx i 2 MPx;
  • 10,5-calowy wyświetlacz AMOLED prezentujący obraz w rozdzielczości 2560×1600;
  • Android 4.4.2 KitKat.

 

Wyraźnie widać, że Samsung tym modelem będzie celował w zdecydowanie wyższą półkę. Najprawdopodobniej dostępny on będzie w trzech wersjach: tylko WiFi, 3G, LTE. Niestety, ale żadne źródła nie ujawniają przybliżonej daty prezentacji. Niemniej jednak, Samsung powinien to uczynić w najbliższym czasie na co właśnie wskazuje pomyślna certyfikacja Federalnej Komisji Łączności.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.