DepthVision Lens

Europejska cena Galaxy Note10 ujawniona – Samsung idzie w zaparte

1 minuta czytania
Komentarze

Z każdym kolejny dniem zbliżamy się do premiery nowego notatnika od koreańskiego producenta. Mamy coraz więcej doniesień i prawdopodobnie już nic nas nie zaskoczy podczas oficjalnej prezentacji. Ceny urządzeń niestety nie zachęcają do zakupu, przynajmniej wraz z początkiem sprzedaży. Przypomnijmy debiut ma mieć miejsce 7 sierpnia w Nowym Jorku.

Ceny u Samsunga rosną powoli, ale systematycznie

samsung galaxy note10 etui wyglad desig

Dzięki niezawodnym przeciekom już teraz wiemy, jaka będzie startowa cena nowego smartfona Samsunga. Urządzenie ma posiadać pamięć wbudowaną 256 GB i mniejszej wersji nie dostaniemy. Cena za Note10 to 999 euro, natomiast Note10 + kosztować ma 1149 euro. Biorąc pod uwagę przeliczniki cen przy serii Galaxy S10 w Polsce, powinniśmy spodziewać się 4399 zł za podstawowy model oraz 4999 złotych za wersję z plusem. Przypomnijmy, że Galaxy Note9 kosztował na początek 4299 złotych, aczkolwiek oferował mniejszą pamięć wbudowaną 128 GB.

Pamiętajmy, że nie są to oficjalne ceny. Informacje pochodzą od sprzedawców i mogą się jeszcze zmienić. Zwłaszcza te w naszym kraju, bo są uzależnione od kursów walut. Niemniej nie liczyłbym jednak na to, że zapłacimy mniej niż w krajach Zachodniej Europy.

Zobacz też: Rozmiar pamięci wewnętrznej w Samsungu Galaxy Note10 5G zawstydzi niejeden komputer

Ostatnie doniesienia sugerują, że nowe telefony będą wspierać szybkie ładowanie przewodowe 45 W oraz 20 W ładowanie bezprzewodowe. Najciekawsze jest jednak to, że producent nie planuje dodawać tak mocnej ładowarki w zestawie. W pudełku mamy znaleźć zasilacz o mocy 25 W natomiast szybszy będzie musiał sobie użytkownik kupić na własną rękę. Smartfony powinny pracować na procesorze Exynos 9825 oraz posiadać baterię o pojemności 34oo i 4500 mAh odpowiednio w Note10 i Note10+.

Źródło: winfuture

Motyw