samsung galaxy note10 wyglad wizualizacja koncept design

Oto dokładne wymiary Galaxy Note10+ i kolejne potwierdzenie, że o jacku możemy zapomnieć

Newsy

Kolejny tegoroczny flagowiec Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Mowa tutaj oczywiście o Galaxy Note10, który zadebiutuje już 7 sierpnia na wydarzeniu w Nowym Jorku. Przez „Galaxy Note10” mam tutaj na myśli oczywiście całą linię – zarówno mniejszy i większy model. Może się jednak okazać, że ostatecznie pokazane zostaną aż cztery warianty Galaxy Note10 – jeśli Koreańczycy zdecydują się wprowadzić na rynek modele 5G. Im bliżej premiery danego urządzenia, tym więcej przecieków zaczyna się pojawiać. Tym razem nie było inaczej, gdyż właśnie poznaliśmy dokładne wymiary „większego” Galaxy Note10 oraz otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie, że o wyjściu słuchawkowym możemy zapomnieć.

Galaxy Note10+ – wymiary i kolejne potwierdzenie na to, że wyjścia słuchawkowego tu nie uświadczymy

O ile wygląd linii Galaxy Note10 już jakiś czas temu przestał być tajemnicą, tak dokładne wymiary wciąż nie były znane. Model z plusem, czyli ten większy, mierzy dokładnie 162.5×77.6mm. Przekłada się to więc na ekran o przekątnej 6,7 cala. Wspomniany wyświetlacz będzie tu oczywiście zakrzywiony. Niestety dziurka w ekranie wciąż będzie widoczna, jednak w przeciwieństwie do serii Galaxy S10, tym razem została umiejscowiona na środku, co moim skromnym zdaniem wygląda znacznie estetyczniej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Bitmarket zamknięty. Dlaczego polska giełda kryptowalut kończy działalność?

Powyższe zdjęcia, a konkretniej te po prawej stronie z kolei po raz kolejny potwierdzają, że w serii Galaxy Note10 nie uświadczymy wyjścia słuchawkowego. Co by nie mówić, można się było tego spodziewać. Ciekawe tylko jak Samsung zamierza usprawiedliwić swoją decyzję, bo przecież jeszcze nie tak dawno temu w swojej serii reklam wyśmiewał iPhone’y, do których należy wpiąć przejściówkę, by korzystać z tradycyjnych słuchawek na kablu.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x