Lenovo_S860_Hero_01

Wczoraj informowaliśmy Was o nowej wersji tabletu Lenovo. Okazuje się, że to nie wszystko, co firma ta przygotowała na tegoroczne targi MWC. Chińczycy postanowili zaprezentować również trio bazujące na czterordzeniowym procesorze firmy MediaTek, które powiększy serię „S” tego producenta.

 

 

Najwyższym modelem jest Lenovo S860, skierowany na najwyższą półkę cenową. Poza dobrą specyfikacją, w skład której wchodzi 5,3 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280×720, czterordzeniowy procesor firmy MediaTek o taktowaniu 1,3GHz, 2GB RAM, 16GB wbudowanej pamięci czy dwa aparaty (8 i 1,6 MP), model ten wyróżnia się baterią o pojemności 4000mAh, która według producenta pozwala na 24 godziny rozmowy w sieci 3G oraz 40 dni w trybie czuwania.

 

Lenovo_S850_1

 

Kolejnym przedstawicielem tej serii jest S850. Charakteryzuje się on 5 calowym wyświetlaczem 720p, pracuje na takim samym procesorze jak większy „brat”, jednak posiada 1GB pamięci operacyjnej oraz mniejszą baterię – 2000mAh. Wyróżnia się jednak 13 MP aparatem głównym oraz 5 MP przednim, a także szklaną obudową.

 

Ostatnim z zaprezentowanych urządzeń jest Lenovo S660. Model ten wprowadzony będzie do średniego segmentu rynku, a jego głównymi zaletami są przystępna cena, metalowa obudowa oraz czas pracy na baterii. Smartfon wyposażony jest w 4,7 calowy wyświetlacz 960×540 pikseli, podobnie jak poprzednie modele – czterordzeniowy procesor Mediateka, 1GB pamięci RAM, 8GB wbudowanej pamięci flash oraz dwa aparaty – 8 oraz 1,3 MP. Dodatkowym plusem są dwa gniazda karty SIM.

 

Na chwilę obecną nie znamy sugerowanej ceny rynkowej nowych smartfonów Lenovo ani daty, kiedy trafią do sklepów.

 

 

 

Źródło: talkandroid.com, thenextweb.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski