Elektryczne hulajnogi opanowały duże miasta w Polsce. Są szybkie i w prosty sposób mogą nas przetransportować z punktu A do punktu B, a to w głównej mierze za sprawą wypożyczalni takich jak na przykład Lime, Hive i Bird. Jednak w prywatnych rękach to zdecydowanie Xiaomi się wyróżnia. Mi Electric Scooter cieszy się ogromną popularnością, a teraz do gry w Polsce wchodzi Mi Electric Scooter Pro. Ulepszona wersja w promocji będzie dostępna od poniedziałku w Mi-home.pl.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro — najpopularniejsza hulajnoga w nowej odsłonie trafia do Polski

xiaomi mi electric scooter pro w polsce

Zacznijmy od tego, aby w skrócie opisać, jakie różnice są pomiędzy Mi Electriic Scooter a Mi Electric Scooter Pro. Producent wyróżnia przede wszystkim znacznie większy ekran LED. Do tego dochodzi większy zasięg (do 45 kilometrów) za sprawą akumulatora o pojemności 464 Wh (12800 mAh). Standardowo hulajnoga rozpędza się do 25 km/h. Jednak o tym na pewno już wiecie, więc przejdźmy do konkretów. Od poniedziałku, 17 czerwca od godziny 10:00 na Mi-home.pl wystartuje sprzedaż, gdzie za 2199 złotych otrzymacie jeszcze Mi City Backpack wypełniony gadżetami Xiaomi. Oczywiście liczba sztuk jest ograniczona. W sklepach stacjonarnych Mi Store Mi Electric Scooter Pro pojawi się pod koniec czerwca. Hulajnoga będzie dostępna tylko w czarnej wersji kolorystycznej.

Zobacz też: Nowy Essential Phone niedługo może ujrzeć światło dzienne.

Oczywiście warto zaznaczyć, że rynek elektrycznych hulajnóg już tak się rozwinął, że wybór jest ogromny. Xiaomi na pewno jest popularne, ale pamiętajcie, żeby sprawdzić, czy akurat ten model jest dla Was odpowiedni.

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.