Nadchodzi Essential Phone 2

Nowy smartfon firmy Essential już wkrótce może zostać zaprezentowany

Newsy

Essential Phone to przełomowy smartfon, który swoim użytkownikom obiecywał jedyne w swoim rodzaju doświadczenie płynące z korzystania z Androida. Niestety przez złe decyzje zarządu oraz osób odpowiedzialnych za marketing nie sprzedał się on tak dobrze, jak powinien. Już wkrótce jednak firma być może odkupi swoje winy przy pomocy nowego urządzenia. Andy Rubin sugeruje, że za niedługo może mieć miejsce jego zapowiedź.

Essential Phone 2 – czy już wkrótce możemy spodziewać się jego zapowiedzi?

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule tego akapitu nie jest jeszcze dokładnie znana, lecz twórca firmy Essential sugeruje, że jest to możliwe. Wczoraj, w odpowiedzi na wiadomość od jednego z fanów na Twitterze, Andy Rubin oznajmił, że zapowiedź nowego smartfona na pewno będzie – możliwe nawet, że już wkrótce.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Wiedźmin 3 już wkrótce pojawi się na konsoli firmy Nintendo.

Warto przypomnieć sobie, że w zeszłym roku sprzedaż Essential Phone została oficjalnie wstrzymana – od tego czasu nieustannie oczekujemy na nowy produkt od firmy, która może zrewolucjonizować rynek. Plotki mówią o tym, że korporacja pracuje nad smartfonem, który silnie wspierany będzie przez sztuczną inteligencję. Ile w tej wiadomości jest prawdy, przekonamy się jednak dopiero podczas oficjalnej zapowiedzi następcy Essential Phone. Trzymajmy kciuki, by nastąpiła ona jak najprędzej!

Źródło: @Arubin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x