Essential Phone to przełomowy smartfon, który swoim użytkownikom obiecywał jedyne w swoim rodzaju doświadczenie płynące z korzystania z Androida. Niestety przez złe decyzje zarządu oraz osób odpowiedzialnych za marketing nie sprzedał się on tak dobrze, jak powinien. Już wkrótce jednak firma być może odkupi swoje winy przy pomocy nowego urządzenia. Andy Rubin sugeruje, że za niedługo może mieć miejsce jego zapowiedź.

Essential Phone 2 – czy już wkrótce możemy spodziewać się jego zapowiedzi?

Odpowiedź na pytanie zadane w tytule tego akapitu nie jest jeszcze dokładnie znana, lecz twórca firmy Essential sugeruje, że jest to możliwe. Wczoraj, w odpowiedzi na wiadomość od jednego z fanów na Twitterze, Andy Rubin oznajmił, że zapowiedź nowego smartfona na pewno będzie – możliwe nawet, że już wkrótce.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Wiedźmin 3 już wkrótce pojawi się na konsoli firmy Nintendo.

Warto przypomnieć sobie, że w zeszłym roku sprzedaż Essential Phone została oficjalnie wstrzymana – od tego czasu nieustannie oczekujemy na nowy produkt od firmy, która może zrewolucjonizować rynek. Plotki mówią o tym, że korporacja pracuje nad smartfonem, który silnie wspierany będzie przez sztuczną inteligencję. Ile w tej wiadomości jest prawdy, przekonamy się jednak dopiero podczas oficjalnej zapowiedzi następcy Essential Phone. Trzymajmy kciuki, by nastąpiła ona jak najprędzej!

Źródło: @Arubin
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.