huawei p30 pro

Huawei P30 Pro z EMUI 10 na bazie Androida Q – zobacz, co się zmieniło

Newsy

Odkąd trwa afera pomiędzy Huawei i Stanami Zjednoczonymi, a obecnie Chinami i Stanami Zjednoczonymi, to sprzedaż wspomnianej firmy nie wygląda najlepiej. Wiele osób też myśli o sprzedaży swojego smartfona w obawie przed brakiem nowych aktualizacji. Jednak Chińczycy nie mają zamiaru odpuszczać i już przygotowują EMUI 10, które bazuje na Androidzie Q. Jedna z wczesnej wersji tego oprogramowania dla Huawei P30 Pro właśnie trafiła do Sieci, więc możemy poznać postęp prac.

Huawei P30 Pro z Android Q i nakładką EMUI 10

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Materiał przygotowany przez XDA Developers doskonale pokazuje, co się tak naprawdę zmieniło w najnowszym EMUI 10. Jeśli liczyliście na rewolucje w designie nakładki Huawei, to z pewnością się zawiedziecie. Ta na obecnym etapie wciąż wygląda niemalże identycznie, choć została usprawniona o dodatki związane z Androidem Q — między innymi natywne wsparcie dla ciemnego motywu, który wymusza taką samą zmianę w aplikacjach. Skoro już o nich mowa, to Chińczycy nie odpuszczają ze swoimi programami, co nie wszystkim może przypaść do gustu. Na szczęście większość z nich można odinstalować.

Zobacz też: Google oficjalnie pokazało wygląd Pixela 4!

Wygląd EMUI 10 praktycznie zostaje taki sam, więc zachęcam Was do sprawdzenia tego, co się zmieniło w poszczególnych wersjach Androida Q:

Oczywiście Huawei blokuje bootloadery w swoich modelach, więc zachęcanie Was do spróbowania u siebie EMUI 10 jest na swój sposób utrudnione.

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x