Aktualizacja do Androida Q beta 5 wznowiona

Android Q beta 4 ponownie dostępna do pobrania – problemy zostały rozwiązane

Newsy

W zeszłym tygodniu Google udostępniło czwartą betę Androida Q, która jak się szybko okazało, nie była tak dopieszczona, jak powinna. Wielu użytkowników zaczęło zgłaszać problemy z instalacją, która powodowała u nich tzw. bootlopy – smartfony nie chciały uruchomić się dalej, niż za logo producenta. Po wielu zgłoszeniach Google szybko zdecydowało się wstrzymać wypuszczanie opisywanej aktualizacji do czasu rozwiązania problemu. Wygląda jednak na to, że usterka została już naprawiona, bo aktualizacja została wznowiona.

Android Q beta 4 – aktualizacja wznowiona

Android Q beta 4

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeśli miałeś szczęście, to instalacja czwartej wersji beta Android Q zakończyła się u Ciebie powodzeniem. Jeśli nie, to cóż, miałeś pecha. Dla osób, którym udało się zainstalować opisywaną aktualizację bez większych problemów, Google przygotowało niewielką poprawkę, która została już udostępniona przez OTA. Waży ona około 300kb i została oznaczona numerem QPP4.190502.019. Z kolei ci, którzy nie próbowali nawet instalować wadliwej aktualizacji, otrzymają zamiast niej o wiele większy plik.

Zobacz także: Nadchodzi PlayStation 5. Moje oczekiwania wobec nowej konsoli Sony

Aktualizacja jest wypuszczana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. Jeśli posiadasz kompatybilne urządzenie i nie chce Ci się czekać aż otrzymasz ją przez OTA, to równie dobrze możesz pobrać ją już teraz i zainstalować manualnie.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x