LG W

LG uruchomiło serię W. Jest to odpowiedź na Redmi Note

Newsy

Zgodnie z informacjami udostępnionymi na stronie docelowej, pierwszy telefon LG W-series będzie dostępny w cenie przyjaznej dla kieszeni. To sugeruje, że nowa seria będzie wycelowana w serie Redmi Note i Samsung M-line. Jak widać na zdjęciach udostępnionych w poście, nadchodzący telefon z serii W będzie miał wykończenie gradientowe. Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy telefon będzie miał poliwęglanową obudowę z błyszczącym wykończeniem lub szklaną tylną ściankę. Potrójna konfiguracja kamery i skaner linii papilarnych są widoczne na tylnej części obudowy.

LG W – producent celuje w średnią półkę

LG W

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Konfiguracja potrójnego aparatu AI na smartfonie będzie oferować takie funkcje, jak tryb nocny, tryb portretowy, bokeh, fotografowanie szerokokątne i wiele innych. Trzeci obiektyw w konfiguracji ma wokół siebie czerwony pierścień. Poniżej modułu z trzema kamerami znajduje się lampa błyskowa LED. Pierwszy telefon LG W-series będzie miał notcha. Co ciekawe użytkownicy będą mogli dostosować jego projekt do własnych preferencji. Smartfon będzie dostępny w kolorach niebieskim, czarnym i zielonym. Nie ma jeszcze informacji na temat specyfikacji urządzenia. Nie podano także daty premiery.

Zobacz też: Mac Pro 2019 – Apple spełnia marzenia zapomnianych użytkowników

Przecieki ujawniły, że trzema kluczowymi cechami telefonu będą: wyświetlacz FullVision, potrójne kamery AI i mocna bateria. Smartfon ma pożyczyć niektóre funkcje od smartfonów z serii V i G z LG. Do końca tego miesiąca południowokoreańska firma zaprezentuje co najmniej dwa telefony z serii W. W sumie firma może wypuścić od 4 do 5 smartfonów w nowej serii.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x