OnePlus 7 Pro always-on display

Always-on display zmierza do OnePlus 7 Pro. Jest jednak pewne ale…

Newsy

OnePlus jest znany z tego, że angażuje swoich klientów bardziej niż większość producentów smartfonów. Firma opublikowała serię odpowiedzi związanych z opiniami klientów na temat OnePlus 7 Pro. Obejmuje ona szereg tematów od kwestii ghost touch do trwających ulepszeń aparatu fotograficznego. Najwięcej zapytań jednak dotyczyło funkcji always-on display, która w znaczny sposób może podnieść funkcjonalność najnowszego smartfona.

OnePlus 7 Pro always-on display

OnePlus 7 Pro always-on display

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Kierownik ds. operacji produktowych OnePlus powiedział, że funkcja allways on display jest wciąż brana pod uwagę oraz że firma pracuje nad poprawą potencjalnej wydajności energetycznej przed jej wdrożeniem. Brak tej funkcji był częstym problemem od czasu wprowadzenia OnePlus 6T. Znacznie ułatwiłaby ona odblokowywanie ekranu. Czasami trudno jest stwierdzić, gdzie znajduje się czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu bez niej. W dyskusji na ten temat obawy dotyczące żywotności baterii 7 Pro zostały porównane z poprzednimi telefonami firmy. Producent twierdzi, że przewyższa w tej kwestii OnePlus 6.

Zobacz też: Teraz to Samsung może wyśmiać innych za ich szybkie ładowanie

Jeśli chodzi o aparat fotograficzny 7 Pro, OnePlus twierdzi, że stale zwiększa wydajność, zarówno w przypadku ostatniej aktualizacji, jak i następnej planowanej. Wsparcie szerokokątnego wideo może być również brane pod uwagę w przyszłości, w oparciu o zapotrzebowanie, opinie i wykonalność. Firma mówi, że jest zaangażowana w rozwiązywanie problemów z aparatami w OnePlus 7 Pro. Mimo to podkreśla także, że jakość zdjęć jest subiektywna. Mimo to rozczarowani właściciele są zapraszani do wysyłania zdjęć poniżej standardu jako informacji zwrotnej.

Źródło: Androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x