Call of Duty: Mobile 172 milionów

Call of Duty: Mobile nadchodzi. W popularną strzelankę zagramy na smartfonach

Newsy

Call of Duty to marka z naprawdę długą historią. Pierwsza gra z tej serii pojawiła się aż 16 lat temu, w 2003 roku. Od tego czasu seria przeszła naprawdę długą drogę. Wszystkie nowe odsłony Call of Duty debiutują obecnie na komputerach osobistych jak i konsolach, jednak wygląda na to, że Activision nie zapomniało także o graczach mobilnych, którzy grają na smartfonach. Zapowiedziano właśnie Call of Duty: Mobile – darmową grę na telefony.

Call of Duty: Mobile zapowiedziane

CoD idzie w ślady Fortnie i PUBG. Coraz więcej firm zauważa, że wielkie pieniądze siedzą na rynku mobilnym, w związku z czym otwiera się na nowe możliwości. Nie inaczej jest z Activision, które postanowiło zapoznać Call of Duty ze smartfonami. Wspomniana firma we współpracy z Tencent zapowiedziała właśnie Call of Duty: Mobile, mobilną i darmową wieloosobową strzelankę, która pojawi się na iOS i Androidzie. Powiedzmy sobie szczerze, to musiało prędzej czy później nastąpić.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Przyszłość nadejdzie szybciej, niż nam się wydaje. Poznajcie latające taksówki

Co prawda Call of Duty: Mobile nie jest całkowitą nowością, bo wpomniana produkcja jest już na rynku od pewnego czasu, jednak dotychczas była dostępna tylko dla mieszkańców wybranych państw (np. Australii i Chin). Teraz w tę produkcje będzie mogła zagrać także reszta świata, w tym my. Jako fan Call of Duty (niekoniecznie najnowszej części) oglądając powyższy zwiastun odczułem powiew nostalgii, bo wszystkie zaprezentowane tam mapy pochodzą ze starszych części serii, w które zagrywałem się lata temu. Call of Duty na telefonach ma ponadto oferować także wszystkie znane z komputerów i konsol tryby gry. Gra będzie stopniowo udostępniana graczom na przestrzeni najbliższy miesięcy, ale dokładna data jej premiery dla wszystkich nie została jeszcze podana. Na Anroidzie już teraz możecie się zarejestrować, by w przyszłości otrzymać dostęp do bety.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x