problemy Google Pixel 3a i 3a XL 

Poważny problem dotyka niektórych Pixeli 3a i 3a XL – to dla Google standard

Newsy

Smartfony Google Pixel zawsze miały sporo problemów, co sprawiło, że wiele osób się obawia ich zakupu. Nic więc dziwnego, że w przypadku najnowszych modeli, czyli Pixela 3a i 3a XL także pojawił się problem. Ten niestety jest dość poważny i niezwykle męczący, chociaż nie uniemożliwia normalnego korzystania z urządzenia. O ile za normalną uznamy sytuację, w której smartfon przestaje reagować i wydaje się wyłączony, a jedyną możliwością przywrócenia go do pracy jest twardy reset.

Poważne problemy Google Pixel 3a i 3a XL

problemy Google Pixel 3a i 3a XL 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jedynym plusem tej sytuacji jest to, że urządzenie przestaje reagować jedynie w momentach, w których nie jest używane. Dlatego też podczas rozmowy, nawigacji albo wykonywania innej operacji właściciel smartfonu nie spotka się z przerwaniem danej czynności. Nie jest to jednak zbyt pocieszające, ponieważ możemy nie otrzymać wiadomości lub połączenia, na które oczekujemy, ponieważ smartfon przestał nam nagle reagować.

Zobacz też: Jak zrobić whisky? Sztuczna inteligencja już wie i zrobi to dobrze

Oczywiście użytkownicy zaczęli doszukiwać się przyczyn problemów. Pierwszym podejrzanym całego zamieszania były aplikacje firm trzecich. Jednak pozbycie się ich nic nie zmieniło. Jeden z użytkowników zauważył, że problem znika, kiedy smartfon ma wyłączone Wi-Fi, jest to jednak odosobniony przypadek. Dodatkowo brak Wi-Fi oznaczałby znaczne okrojenie funkcjonalności urządzenia. Oficjalna przyczyna problemu jednak wciąż nie jest znana. Jedyne co pozostaje użytkownikom to zwrot urządzenia, ponieważ jak na razie nie ma mowy o żadnej poprawce rozwiązującej ten problem. Miejmy nadzieję, że Google się szybko upora z tym problemem.

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x