ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Jak będzie wyglądał Samsung Galaxy S5?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung patent6

Samsung nagminnie powtarza jeden wzór wyglądu swoich modeli – od najtańszych smartfonów przez te z wyżej półki i kończąc na tabletach. Z początku uważany był ten design za świeży i mógł się podobać, ale czas pokazał, że i on się zestarzał. Jednak prawdopodobnie Samsung w przyszłym roku zmieni swój pogląd na rysowanie nowych urządzeń.

Taka nadzieja pojawiła się jeszcze przed premierą Galaxy Note 3, gdyż w szufladzie z patentami Koreańczyków pojawiła się wzmianka o zarezerwowaniu pewnego designu dla nowych urządzeń typu phablet (ze względu na miejsce na S-Pen). Jednak jako że zazwyczaj Samsung wzorował swoje modele na bazie flagowego Galaxy S toteż bardzo prawdopodobne jest, że design podobny do tego, który zaraz ujrzycie, zostanie właśnie zastosowany w S5:

samsung patent5
samsung patent4
samsung patent3
samsung patent2
samsung patent1
samsung patent

Widać wciąż podobieństwo do obecnego wyglądu, ale został on odświeżony, co pozytywnie odbije się na kolejnych modelach Samsunga.

Oczywiście mówi się też wiele o zastosowaniu przez Koreańczyków elastycznego wyświetlacza. Jeden z fanów firmy postanowił przygotować swoją koncepcje Galaxy S5, która miałaby wyglądać następująco:

galaxy s5 koncept

Jak jednak będzie naprawdę to oczywiście czas pokaże. Pewnym jest, że Samsung powinien przynajmniej odświeżyć design swoich urządzeń, gdyż ten najzwyklej w świecie znudził się już konsumentom.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy