Premiera tegorocznych, najważniejszych flagowców Samsunga z serii Galaxy S10 odbyła się już jakiś czas temu. Nie oznacza to jednak, że firma w tym roku nie ma już nic ciekawego do pokazania. W ostatnim czasie głośno jest także o modelu Galaxy A90, o którym zresztą pisałem wczoraj. Wspomniałem w swoim tekście o tym, że kolejnym flagowcem Samsunga, który będzie tańszy od Galaxy S10e może być właśnie Galaxy A90. Wszystko wskazuje na to, że się nie pomyliłem.

O wydajność Galaxy A90 raczej nie musimy się martwić

Na amerykańskiej wersji strony internetowej Samsunga pojawiła się dziś interesująca grafika promująca dodatkowe treści do gry Asphalt 9 dla posiadaczy wybranych urządzeń tej firmy. Najciekawsze jest jednak to, co znajduje się nieco pod nią, a mianowicie lista smartfonów, które trzeba posiadać, by skorzystać z promocji. Wśród rodziny Galaxy S10 i Galaxy Note9 znalazło się tam jeszcze jedno urządzenie – Galaxy A90. Nie da się ukryć, że takie zestawienie jawnie sugeruje, że wspomniana A-dziewięćdziesiątka będzie na równi ze wspomnianymi wcześniej smartfonami. Zresztą, zobaczcie sami:

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

galaxy a90

Zobacz także: Kontroler do gier od Google to kolejne potwierdzenie, że wkrótce pojawi się nowa platforma do gier

Powyższa grafika nadal nie jest oczywiście stuprocentowym potwierdzeniem na to, że Galaxy A90 dorówna wydajnością serii Galaxy S10, choć wszystko na to wskazuje. Aby mieć pewność, musimy poczekać na oficjalną premierę tego smartfona, której data nie jest niestety jeszcze znana. A Wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.