Oppo stanowi piątą siłę na mobilnym rynku, a do niedawna jeszcze czwartą. Firma bardzo szybko się rozwija, czego dowodem są kolejne marki, które ma pod sobą. Obecnie o popularność walczy między innymi Realme, ale też niektórzy uważają, że OnePlus jest pod Oppo. Tymczasem do gry ma wejść Oppo Reno, choć niektórzy uważają, że to będzie kolejna marka firmy. Tymczasem bardziej spodziewajmy się kolejnej linii produktowej.

Oppo Reno zadebiutuje z aparatem z peryskopem

oppo reno aparat zapowiedz

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Obecne portfolio Oppo sprowadza się do kilku rodzin urządzeń: Find, R/RX, F i A. To właśnie ten wachlarz ma zostać rozszerzony za sprawą Reno, choć już pojawiają się głosy, co ten ruch ma oznaczać. O ile zapowiedź nowej linii produktowej jest oficjalna, to przyjrzyjmy się nieoficjalnym doniesieniom. Otóż okazuje się, że Reno ma oferować aparat z 10x zbliżeniem optycznym, które zostało zademonstrowane przez Oppo na targach Mobile World Congress. Niemniej to nie będzie zapowiadany flagowiec, ale topowy model, bo ze Snapdragonem 710 na pokładzie. Same matryce aparatów mają oferować 48 MPx i 5 MPx, a z przodu 16 MPx. Obraz ma być prezentowany na 6,4-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości FullHD+.

Zobacz też: Jakie funkcje zaoferuje składana Motorola RAZR?

Bardzo możliwe, że Oppo Reno będzie dedykowaną marką na konkretne rynki, gdyż dokładnie takiemu samemu modelowi określano już nazwę AX5s. Problem w tym, że AX5 to budżetowa propozycja Chińczyków, więc zeznania zaczynają się mijać. Jednak wszystkiego oficjalnie się dowiemy już 10 kwietnia, kiedy to omawiana marka ma zadebiutować.

 

Źródło: GSM Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.