heyah urodziny prezent promocja

Heyah ma już 15 lat! Odbierz wyjątkowy prezent z tej okazji

Newsy

Pamiętacie jeszcze takiego operatora jak Heyah? Z pewnością. W końcu swego czasu stworzenie takiej marki przez ówczesną Erę, a dzisiaj T-Mobile było czymś wyjątkowym. Młodzieżowe podejście do konsumentów, specyficzne reklamy, nieco mniej powagi i… dzisiaj możemy świętować 15. urodziny tej marki. Nie da się ukryć, że po tym czasie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ale Heyah nadal istnieje i teoretycznie ma się dobrze. W końcu nie bez powodu rozdawane są prezenty. Właściwie to jeden, ale pokaźny.

Heyah na swoje 15 urodziny rozdaje 15 GB w prezencie

heyah

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zasady promocji są bardzo proste. Z okazji 15-lecia istnienia Heyah, marka oferuje 15 GB na 30 dni. Co należy zrobić, aby otrzymać ten bonus? Wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80404. Oferta „15 GB na 15-te urodziny Heyah” to jednorazowa akcja i możecie z niej skorzystać do 30 kwietnia. Oczywiście jest dostępna dla wszystkich, też nowych klientów, a więcej szczegółów znajdziecie w stosownym regulaminie.

Zobacz też: Redmi Note 7 Pro ze słabszą wersją Redmi Note 7 zaprezentowane.

Swoją drogą, czy wśród naszych Czytelników dużo jest użytkowników sieci Heyah? Dajcie znać, jakie są Wasze doświadczenia z tą marką i czy uważacie, że jej stworzenie oraz dalsze utrzymywanie ma sens.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x