ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
heyah urodziny prezent promocja

Heyah ma już 15 lat! Odbierz wyjątkowy prezent z tej okazji

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pamiętacie jeszcze takiego operatora jak Heyah? Z pewnością. W końcu swego czasu stworzenie takiej marki przez ówczesną Erę, a dzisiaj T-Mobile było czymś wyjątkowym. Młodzieżowe podejście do konsumentów, specyficzne reklamy, nieco mniej powagi i… dzisiaj możemy świętować 15. urodziny tej marki. Nie da się ukryć, że po tym czasie sytuacja wygląda zupełnie inaczej, ale Heyah nadal istnieje i teoretycznie ma się dobrze. W końcu nie bez powodu rozdawane są prezenty. Właściwie to jeden, ale pokaźny.

Heyah na swoje 15 urodziny rozdaje 15 GB w prezencie

heyah

Zasady promocji są bardzo proste. Z okazji 15-lecia istnienia Heyah, marka oferuje 15 GB na 30 dni. Co należy zrobić, aby otrzymać ten bonus? Wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80404. Oferta „15 GB na 15-te urodziny Heyah” to jednorazowa akcja i możecie z niej skorzystać do 30 kwietnia. Oczywiście jest dostępna dla wszystkich, też nowych klientów, a więcej szczegółów znajdziecie w stosownym regulaminie.

Zobacz też: Redmi Note 7 Pro ze słabszą wersją Redmi Note 7 zaprezentowane.

Swoją drogą, czy wśród naszych Czytelników dużo jest użytkowników sieci Heyah? Dajcie znać, jakie są Wasze doświadczenia z tą marką i czy uważacie, że jej stworzenie oraz dalsze utrzymywanie ma sens.

Sprawdź najnowsze wpisy