Sony Xperia XA3 to jeden z najciekawszych, nadchodzących smartfonów. Co więcej, bez dwóch zdań będzie to naprawdę nietypowy smartfon. Nie tak dawno temu w sieci pojawiły się rendery Xperii XA3, które od razu wzbudziły zainteresowanie, ponieważ wspomniany sprzęt według nich będzie ponadprzeciętnie długi. Wszystko wydaje się potwierdzać, bo dziś mamy do czynienia z filmikiem dokładnie prezentującym tytułowe urządzenie.

Sony Xperia XA3 pokazuje się na wideo

Kilka dni temu pojawiły się zdjęcia Xperii XA3 „na wolności”, ale niestety były one dość niewyraźne. Teraz jednak wyciekł filmik, który dokładnie prezentuje opisywany smartfon. Zobaczcie sami:

Powyższy filmik tylko potwierdza plotki, które pojawiały się wcześniej. Sony Xperia XA3 rzeczywiście jest tak długa, jak sugerowały wcześniejsze doniesienia. Niestety na wideo możemy zauważyć, że aplikacje nie zostały jeszcze przystosowane do ekranu w takim formacie, przez co w dolnej części smartfona cały czas figuruje brzydki, duży, czarny pasek. Dla przypomnienia – Xperia XA3 będzie należeć do średniej półki wydajnościowej. Spekuluje się, że w jej wnętrzu znajdzie się Snapdragon 660, 4 GB RAM i 64 pamięci wewnętrznej. Ekran ma mieć proporcję 21:9 i rozdzielczość 1080 × 2560 px.

Zobacz także: Spotify bierze sprawy w swoje ręce. Blokujesz reklamy? Nie posłuchasz muzyki

Osobiście z niecierpliwością czekam na premierę Xperii XA3. Niestety, ale jej data nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że Sony pochwali się swoim nowym smartfonem już za kilkanaście dni, a konkretniej na targach MWC, które odbędą się 25 lutego 2019 roku.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.