Samsung Galaxy Note9

Samsung Galaxy Note9 z Androidem 9 Pie w kolejnych krajach

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung Galaxy Note9 to obecnie najpotężniejszy smartfon Samsunga. Sprzęt miał swoją premierę 9 sierpnia 2018 roku, jednak dotychczas Androidem 9 Pie mogli się cieszyć tylko Niemcy. Teraz aktualizację otrzymują użytkownicy z kolejnych krajów.

Samsung Galaxy Note9 i Android 9 Pie

W ostatnim czasie coraz więcej producentów wydaje aktualizacje do „Ciacha”. Na chwilę obecną szczególnie w oczy rzuca się HMD, które udostępniło ostatnio listę pokazującą kiedy poszczególne smartfony Nokii otrzymają aktualizacje do Androida 9 Pie. Samsung nie zamierza pozostać w tyle, ponieważ niektórzy użytkownicy Galaxy Note9 otrzymali już aktualizację do wspomnianej wersji systemu (przez OTA). Z tego co nam wiadomo, to nowe wydanie Zielonego Robocika pojawiło się obecnie dodatkowo w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, jednak mieszkańcy innych krajów (w tym Polski) z pewnością już długo nie poczekają.

Zobacz także: Nadchodzą Apple AirPods 2

Aktualizacja nosi oznaczenie N960FXXU2CSA2 i jest przeznaczona dla smartfonów z wolnej dystrybucji (czyt. nie od operatorów). Jak to zwykle bywa, i w tym przypadku nowe wydanie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma je w tym czasie. Prócz Androida 9 Pie, właściciele Galaxy Note9 mogą także liczyć na wiele innych nowości i usprawnień. Najważniejszą i zdecydowanie najciekawszą nowością jest zdecydowanie One UI – nowa nakładka Samsunga, która zastąpi Samsung Experience.

AKTUALIZACJA:

Android 9 Pie na Galaxy Note9 jest już dostępny w Polsce.

Źródło: phonearena

Motyw