ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung one ui

Samsung podsyca atmosferę – One UI na wideo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

One UI to nowa, nadchodząca nakładka Samsunga, która ma wyprzeć dotychczasowy interfejs Samsung Experience. Większość posiadaczy tegorocznych urządzeń Koreańczyków z pewnością nie może się doczekać aktualizacji do stabilnej wersji Androida 9 Pie wraz z tytułową nakładką. Tymczasem Samsung podsycił atmosferę i opublikował na swoim kanale na YouTube krótki filmik ukazujący One UI.

Samsung podsyca atmosferę i pokazuje One UI na wideo

Wspomniane wideo trwa nieco ponad minutę i skupia się na ukazaniu najważniejszych elementów w One UI. Mowa tu m.in. o ułatwionej obsłudze smartfona jedną ręką, minimalistycznym wyglądzie, bardziej intuicyjnej obsłudze i skupieniu się na najważniejszych elementach ekranu. Opisywany filmik możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Przechowujecie filmy w usłudze Zdjęcia Google? Mogę mieć dla Was złą wiadomość

One UI ma trafić na wydane w tym roku flagowce Samsunga (Galaxy S9, Galaxy S9+, Note9) oraz te z zeszłego roku – Galaxy S8, Galaxy S8+ i Note8. W przypadku tych pierwszych urządzeń, aktualizacja planowana jest na styczeń przyszłego roku. Niestety, Samsung wciąż nie sprecyzował kiedy OneUI trafi na wymienione starsze flagowce. Miejmy jednak nadzieję, że jak najszybciej – sam nie mogę się doczekać, aż zainstaluję OneUI na moim Galaxy S8.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy