vivo nex zapowiedz

Vivo The Waterdrop – poznaliśmy datę premiery niezwykłego smartfona

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Vivo znane jest ze swojego innowacyjnego podejścia do smartfonów. Firma nierzadko zaskakiwała nas nowymi pomysłami i wygląda na to, że wcale nie zamierza przestać. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o istnieniu smartfona Vivo o nazwie kodowej „The Waterdrop”. Według doniesień, design urządzenia ma być całkowicie unikalny. Teraz poznaliśmy jego datę premiery.

Vivo The Waterdrop – data premiery

W ciągu ostatnich dwóch lat światło dzienne ujrzało tak wiele podobnych do siebie smartfonów, że można się po prostu pogubić który jest który. Mam tu szczególnie na myśli bezczelne kopie iPhone’a X, których jest od groma. Vivo jednak nie zamierza iść tą drogą i chce zaprezentować światu coś zupełnie nowego. „The Waterdrop” najprawdopodobniej będzie wykonany ze szkła i zostanie pozbawiony jakichkolwiek przycisków i złączy. Dziś Vivo opublikowało na swoim profilu na Weibo oficjalną grafikę, która zawiera datę premiery opisywanego urządzenia. Zresztą, zobaczcie sami:

Vivo the watedrop

Zobacz także: Oto, co czeka smartfony w tym roku. Koniec z notchem!

Jak możemy wyczytać z powyższej grafiki, tajemnicze urządzenie Vivo zostanie oficjalnie zaprezentowane już za kilka dni – 24 stycznia bieżącego roku. Nie da się ukryć, że sam plakat pobudza wyobraźnie, lecz niestety nikt z nas nie może jednoznacznie stwierdzić, co na nim widnieje. Na chwilę obecną nie znamy więcej szczegółów na temat opisywanego smartfona, dlatego też tak bardzo wyczekuję jego oficjalnej prezentacji. Znając przeszłość Vivo, to może wyjść z tego coś naprawdę ciekawego.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy