Samsung galaxy note8

Samsung rozpoczyna testy Androida 9 Pie na Galaxy Note8

2 minuty czytania
Komentarze

Samsung nigdy nie słynął z szybkiego wydawania nowych aktualizacji dla swoich smartfonów. Nie zmienia to jednak faktu, że nie tak dawno temu firma zaskoczyła wielu użytkowników przedwczesną aktualizacją dla Galaxy S9 wprowadzającą Androida 9 Pie. W kolejce do otrzymania „Ciacha” są obecnie m.in. Galaxy S8, Galaxy S8+ oraz Galaxy Note8 (niektórzy użytkownicy Galaxy Note9 otrzymali już Pie – pozostali będą musieli poczekać maksymalnie do lutego). Wygląda na to, że to właśnie ten ostatni dostanie je najszybciej.

Samsung Galaxy Note8 i Android 9 Pie – rozpoczęły się testy

Z pewnością wielu użytkowników Galaxy Note8 nie może się już doczekać nowej aktualizacji do Androida 9 Pie, która wprowadzi m.in. One UI – całkowicie nową nakładkę Samsunga, która zastąpi znany wszystkim Samsung Experience. Koreański producent oficjalnie ogłosił, że testy Androida 9 Pie na Galaxy Note8 się rozpoczęły. Z początku tylko w Indiach i Korei Południowej, jednak w najbliższym czasie mieszkańcy innych państw także powinni otrzymać możliwość wzięcia udziału we wspomnianych testach.

Zobacz także: Najbardziej opłacalne flagowce z 2018 roku, które warto teraz kupić

Kiedy beta Androida 9 Pie dla Galaxy Note8 pojawi się także w Polsce, aby ją pobrać będzie trzeba się zarejestrować w aplikacji Samsung Members. Tuż po tym powinniśmy otrzymać możliwość ściągnięcia aktualizacji. Niestety na chwilę obecną dokładna data rozpoczęcia testów w naszym kraju nie jest jeszcze znana, aczkolwiek znając strategię publikowania aktualizacji Koreańczyków, to raczej długo już nie poczekamy. Jeśli interesują Was terminy wydania tytułowej aktualizacji dla innych smartfonów Samsunga, to koniecznie zapoznajcie się z oficjalną listą, o której pisał wcześniej Łukasz.

Źródło: gsmarena

Motyw