pocophone f1

Pocophone F1 sprzedaje się świetnie. Producent pochwalił się wynikami sprzedaży

Newsy

Pocophone F1 to obecnie jeden z najtańszych, a zarazem najbardziej najbardziej opłacalnych flagowców – przy odrobinie szczęścia można go kupić nawet za 1200 zł. Co więcej, w cenie mamy także świetne wsparcie producenta, który w ostatnim czasie dodał m.in. funkcję nagrywania wideo w 960 FPS. Nic więcej dziwnego, że Pocophone F1 sprzedaje się świetnie. Wynikami sprzedaży pochwalono się na Twitterze.

Xiaomi ma co świętować – Pocophone F1 jest swojego rodzaju hitem

Na samym początku przypomnę, że Pocophone jest submarką Xiaomi, a zarazem swoistym eksperymentem tej firmy. Wczoraj Manu Kumar Jain, globalny wiceprezes Xiaomi, opublikował na swoim profilu na Twitterze grafikę, z której możemy wyczytać, że Pocophone F1 sprzedał się w 700 tysiącach sztuk w okresie nieco ponad trzech miesięcy. Z pewnością nie jest to wynik, który powoduje opad szczęki, a raczej potwierdzenie, że eksperyment się udał.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Przez moment Apple nie było już najwięcej wartą firmą na świecie. Wyprzedził ją inny gigant

Wspomniany smartfon miał być oczywiście bezpośrednim konkurentem dla urządzeń OnePlusa . Jeśli spojrzy się na te wyniki pod takim względem, to można śmiało powiedzieć, że Pocophone F1 jest hitem. Tym bardziej, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że owo urządzenie reprezentuje zupełnie nową markę, która jest na rynku o wiele krócej niż wspomniany OnePlus.

Źródło: Twitter (@manukumarjain)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x