Sony zaprezentowało Bravia Smart Stick

Newsy

NSZ-GU1-BRAVIA-Smart-Stick_2-Copy-1024x768
„Co jest w telewizji? Cokolwiek tylko zechcesz.” – tak Sony komentuje swój najnowszy produkt z rodziny Google TV, którego prezentacja odbyła się w San Diego. Bravia Smart Stick zaskakuje swoimi rozmiarami, ale posiada również ogromną wadę.

Premiera tego urządzenia miała odbyć się w minioną niedzielę, ale Sony postanowiło dopiero kilka dni później przekazać zainteresowanym możliwość z korzystania z kolejnego urządzenia wspierającego Google TV. Czy warto było czekać? Bravia Smart Stick w swoich małych rozmiarach mieści 8GB pamięci, na której możemy instalować wszelkie aplikacje ze sklepu Google Play, a także znajdziemy kilka preinstalowanych programów autorstwa Sony, których nie znajdziemy u konkurencji. Interesujący wydaje się pilot, który po jednej stronie mieści najważniejsze klawisze oraz touchpad, a z drugiej znajdziemy klawiaturę QWERTY.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Sony-NSZ-GU1-BRAVIA-Smart-Stick-side_w.-remote-Copy-1024x768

Niemniej jednak nie jest to urządzenie idealne. Tak naprawdę to ta wiadomość dotyczy tylko posiadaczy tegorocznych telewizorów z portem MHL marki Bravia, gdyż nie ma możliwości podłączenia Bravia Smart Stick do urządzenia bez loga Sony.

Produkt Google TV od Japończyków powinien powoli pojawiać się w sklepach. Cena w amerykańskich oddziałach wynosi 149$, czyli około 460zł.

 

źródło: blog.sony.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x