Sony Bravia Smart Stick zostanie zaprezentowane już jutro

Newsy

google tv

Korporacja Sony jest mocno związana z platformą Google TV, przy której Japończycy razem z Intelem, Logitech i oczywiście firmą z Mountain View opracowywali Smart TV na bazie systemu operacyjnego Android.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sony w swojej ofercie ma już urządzenie współpracujące z Google TV z bardzo nieprzemyślaną nazwą „NSZ-GS7”. Jednak jutro ma się pojawić następca tego urządzenia, które zostało ochrzczone jako Bravia Smart Stick. Marka Bravia jest bardzo znana w świecie urządzeń RTV, ale w przypadku platformy Android i wyświetlaczy w smartfonach nie uzyskała wielu przychylnych opinii.

sony bravia smart stick

Pilot został zaprojektowany w tym samym stylu, co urządzenie do sterowania w zestawie NSZ-GS7. Jednak sama jednostka centralna jest już w znacznym stopniu przemodelowana i skompresowana do mniejszych rozmiarów.

Dodatek „Bravia” w nazwie znajdzie swoje zastosowanie w przypadku Google TV – oprócz aplikacji dedykowanych na platformę Android, znajdziemy jeszcze grupę programów produkcji Sony. W kwestii pozostałych możliwości nie zabraknie również funkcji PIP (Picture-In-Picture) oraz obsługi Google Chrome.

Pojawiła się jednak duża wada urządzenia Bravia Smart Stick, która polega na zastosowaniu złącza MHL – Sony zapowiedziało jedynie, że ten model może współpracować z tegorocznymi modelami telewizorów korporacji. Dobrze o tyle, że nie padły żadne informacje o braku kompatybilności z konkurencyjnymi produktami – daje to jeszcze szanse na możliwość połączenia z telewizorami innych firm.

Prezentacja nowego urządzenia ma się odbyć za niecałe 24 godziny i wtedy też poznamy dokładniejsze zmiany wprowadzone przez Sony, nowe funkcje oraz specyfikacje samego urządzenia Bravia Smart Stick.

 

źródło: Androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x