Składane smartfony to w ostatnim czasie naprawdę gorący temat. Niestety póki co można je przyrównać do Yeti – każdy o nich słyszał, ale nikt nie widział. Na szczęście już bardzo niedługo ma się to zmienić, bowiem prawdopodobnie wiemy już, kiedy zadebiutuje składany smartfon LG.

Składany smartfon LG – kiedy się ukaże?

Składany smartfon LG ma zadebiutować już za niedługo, bo na targach CES 2019 w dniach 8-12 stycznia 2019. Informacja pochodzi od Evana Blassa, który jest znany ze swoich „wtyków” w branży (dlatego możemy uznać tę informację za wiarygodną, jednak mimo wszystko nie jest ona oficjalna, więc może się nie sprawdzić). O samym urządzeniu nie wiemy zbyt wiele, jednak możemy przepuszczać, że będzie się ono składało w pozycji poziomej (co sugeruje patent z 2017 roku).

Zobacz także: Dział mobilny Sony jedną nogą w grobie. Wyniki za Q3, czyli śmierć Xperii

Jakby tego było mało, kolejną ciekawą informację zdradził niejaki Ice Universe, czyli człowiek również znany ze swoich kontaktów. Na swoim profilu na Twitterze napisał on, że na CES 2019 aż trzy firmy pokażą swoje składane smartfony (w ich skład nie wchodzi Samsung). Na samym końcu dodał, że „pierwsze tego typu urządzenia niekoniecznie będą tymi najlepszymi”. Skoro LG na pewno pokaże swój smartfon, to o jakich dwóch pozostałych producentach może być mowa? Napiszcie w komentarzach swoje typy!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.