OnePlus 6T jest już o krok od premiery – smartfon zostanie zaprezentowany w przyszły poniedziałek, 29 października. Tymczasem urządzenie pojawiło się już na stronie pewnego sprzedawcy, dzięki czemu dowiedzieliśmy się kilku ciekawy informacji – m.in. poznaliśmy cenę tytułowego smartfona.

OnePlus 6T przedwcześnie na stronie sklepu. Czego się dowiedzieliśmy?

Niemiecki sklep Otto przedwcześnie wdrożył do sprzedaży OnePlusa 6T (z pewnością omyłkowo!), dzięki czemu dowiedzieliśmy się kilku ciekawych informacji przed jego premierą. Pierwszą z nich jest oczywiście cena, która względem poprzednika wzrosła o zaledwie 10 euro (mowa o wersji 8/128 GB) – OnePlusa 6T w tym wariancie wyceniono na 580 euro (ok. 2493 zł). Ponadto, dowiedzieliśmy się także o pewnej nowości w smartfonach tej firmy. OnePlus 6T ma być pierwszym smartfonem spółki, którego pamięć rozszerzymy za pomocą karty microSD.

Zobacz także: Zadbaj o swoje zdrowie! Najlepsze aplikacje do kontroli jakości powietrza na Androida

Podejrzanie wygląda jedynie sekcja z systemem operacyjnym, która mówi, że OnePlus 6T zadebiutuje z Androidem 8.1 Oreo na pokładzie – prawdopodobnie jest to błąd. Nie są to informacje podane oficjalnie przez samego OnePlusa, więc istnieje cień szansy, że się nie potwierdzą – bardzo małe, ale zawsze. W każdym razie – ja nie mogę się już doczekać premiery. A Wy czego oczekujecie od OnePlusa 6T? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.