Pixel 3 XL czarny rynek

Aplikacja aparatu Pixela 3 ze wsparciem dla Pixela i Pixela 2

Newsy

Google Pixel 3 może się pochwalić świetnym aparatem, którego może mu pozazdrościć wiele konkurencyjnych modeli. Dotychczas najnowsza wersja aplikacji aparatu Pixela 3 nie była dostępna na żadne inne smartfony poza nim samym, jednak już dziś się to zmieniło i można ją zainstalować także na Pixela i Pixela 2 – a warto, bo zawiera ona kilka unikalnych funkcji, których próżno szukać gdzie indziej.

Aplikacja aparatu Pixela 3 dostępna do pobrania na Pixela i Pixela 2

Najnowsza aktualizacja aplikacji Aparat Google wprowadza wsparcie dla Pixela i Pixela 2. Prócz tego, aktualizacja dodała także m.in. nowy gest, za pomocą którego możemy wywołać opisywaną aplikację dłuższym przytrzymaniem palca na ekranie. Nas jednak bardziej interesuje samo wsparcie dla poprzednich Pixeli. Otóż jeśli posiadasz Pixela lub Pixela 2, to wystarczy że zaktualizujesz aplikację aparatu, a nowości z Pixela 3 (dot. aplikacji aparatu) zawitają na Twój smartfon.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Oto pierwsze zdjęcie zrobione OnePlusem 6T. Robi wrażenie

Zaktualizowana wersja Aparatu Google dostarcza użytkownikom dodatkowe informacje na temat obecnie używanego trybu (w dolnej części ekranu), a także pozwala przełączać się pomiędzy trybami prostym przesunięciem palca w lewo lub prawo. Zaktualizowana aplikacja z pewnością wkrótce zawita także na inne smartfony, choć prawdopodobnie tylko te od Google.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x