pixel 3 xl

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL także dla Polaków – kupimy je w rodzimym sklepie

Newsy

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL to najnowsze flagowce od Google’a, które dopiero co miały swoją premierę. Niestety z ich dostępnością w Polsce było krucho (w ofercie sklepu x-kom można było kupić Pixela 2 i Pixela 2 XL jakiś czas po premierze), lecz teraz wszystko się zmieni.

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL wkrótce do kupienia w Polskim sklepie

Wiadomość o możliwości kupna Pixela 3 i Pixela 3 XL w Polsce z pewnością ucieszy wiele osób. Taką możliwość udostępni sklep x-kom.pl, w którego ofercie znajdą się już wkrótce wspomniane smartfony. Urządzenia znalazły się już nawet na chwilę na stronie sklepu (teraz zostały zdjęte), jednak cen, które widzicie poniżej nie należy brać na poważnie – z pewnością te zostały źle wpisane i w rzeczywistości będą znacznie niższe.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Mapy Google – podziel się swoją lokalizacją i planem podróży w różnych aplikacjach

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy będziemy mogli zamówić w x-Komie opisywane smartfony. Sądząc jednak po tym, że pojawiły się one już na stronie sklepu, to nie poczekamy raczej zbyt długo. Osobiście uważam, że to bardzo dobry ruch ze strony x-Komu – nawet, jeśli finalne ceny będą nieco wyższe od tych, które oferuje Google. Ktoś się skusi?

Źródło: twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x