Google Pixel 3 i Pixel 3 XL to najnowsze flagowce od Google’a, które dopiero co miały swoją premierę. Niestety z ich dostępnością w Polsce było krucho (w ofercie sklepu x-kom można było kupić Pixela 2 i Pixela 2 XL jakiś czas po premierze), lecz teraz wszystko się zmieni.

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL wkrótce do kupienia w Polskim sklepie

Wiadomość o możliwości kupna Pixela 3 i Pixela 3 XL w Polsce z pewnością ucieszy wiele osób. Taką możliwość udostępni sklep x-kom.pl, w którego ofercie znajdą się już wkrótce wspomniane smartfony. Urządzenia znalazły się już nawet na chwilę na stronie sklepu (teraz zostały zdjęte), jednak cen, które widzicie poniżej nie należy brać na poważnie – z pewnością te zostały źle wpisane i w rzeczywistości będą znacznie niższe.

Zobacz także: Mapy Google – podziel się swoją lokalizacją i planem podróży w różnych aplikacjach

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy będziemy mogli zamówić w x-Komie opisywane smartfony. Sądząc jednak po tym, że pojawiły się one już na stronie sklepu, to nie poczekamy raczej zbyt długo. Osobiście uważam, że to bardzo dobry ruch ze strony x-Komu – nawet, jeśli finalne ceny będą nieco wyższe od tych, które oferuje Google. Ktoś się skusi?

Źródło: twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.