pixel 3 xl

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL także dla Polaków – kupimy je w rodzimym sklepie

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL to najnowsze flagowce od Google’a, które dopiero co miały swoją premierę. Niestety z ich dostępnością w Polsce było krucho (w ofercie sklepu x-kom można było kupić Pixela 2 i Pixela 2 XL jakiś czas po premierze), lecz teraz wszystko się zmieni.

Google Pixel 3 i Pixel 3 XL wkrótce do kupienia w Polskim sklepie

Wiadomość o możliwości kupna Pixela 3 i Pixela 3 XL w Polsce z pewnością ucieszy wiele osób. Taką możliwość udostępni sklep x-kom.pl, w którego ofercie znajdą się już wkrótce wspomniane smartfony. Urządzenia znalazły się już nawet na chwilę na stronie sklepu (teraz zostały zdjęte), jednak cen, które widzicie poniżej nie należy brać na poważnie – z pewnością te zostały źle wpisane i w rzeczywistości będą znacznie niższe.

Zobacz także: Mapy Google – podziel się swoją lokalizacją i planem podróży w różnych aplikacjach

Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy będziemy mogli zamówić w x-Komie opisywane smartfony. Sądząc jednak po tym, że pojawiły się one już na stronie sklepu, to nie poczekamy raczej zbyt długo. Osobiście uważam, że to bardzo dobry ruch ze strony x-Komu – nawet, jeśli finalne ceny będą nieco wyższe od tych, które oferuje Google. Ktoś się skusi?

Źródło: twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy