SONY DSC
Najważniejsze konferencje podczas targów IFA już za nami, nasi reprezentanci pojawili się na wielu z nich. Nie zabrakło ich również na premierze najnowszych modeli japońskiej marki Sony. Poznaliśmy nowego topowego smartfona oraz dwa akcesoria.

Jednak na prezentacji nie padły żadne słowa o cenach zaprezentowanych urządzeń. Na szczęście sprzedawcy z Niemiec i Wielkiej Brytanii nie czekają na ruch Sony i sami mówią ile należy przygotować gotówki, aby zakupić jedną z nowości Japończyków. Otoczka całej konferencji dotyczyła fotografii toteż nie dziwne, że zobaczyliśmy Xperię Z1, czyli phamerę z zaawansowaną optyką. Według dostarczonych informacji cena nowego topowego modelu Sony ma wynosić około 2900zł na starcie. Sporo, ale dla porównania konkurencyjna Nokia Lumia 1020 również została wyceniona na podobnym poziomie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na konferencji Sony poznaliśmy jeszcze dwa akcesoria jednej kategorii, które są przeznaczone dla smartfonów z Androidem i iOS. Są to dodatkowe obiektywy QX-10 i QX-100, których cena ma kształtować się na poziomie odpowiednio: ~820zł i ~1640zł.

Japończycy naprawdę cenią swoje produkty, ale cóż… za jakość się płaci. Jednak doskonale wiemy, że da się stworzyć bardzo interesujące urządzenie dostępne w sprzedaży za niską cenę – mowa o Xiaomi Mi3.

 

źródło: TheDroidGuy.com

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.