xiaomi mi band 3

Xiaomi Mi Band 3 już w sklepach w Polsce, a Mi Box czeka wyprzedaż!

2 minuty czytania
Komentarze

Xiaomi już na dobre zadomowiło się w Polsce. Marka, która jeszcze kilka lat temu była głównym motywem w sprowadzaniu urządzeń mobilnych z Chin, teraz jest dostępna w wielu sklepach. Jednak oficjalna dystrybucja ma też to do siebie, że często wiąże się z wyższymi cenami w porównaniu do tych oferowanych w Państwie Środka. To naturalne – dochodzą podatki, dodatkowe marże i poboczne koszta. Jednak nie może też się obyć bez wyprzedaży i taka właśnie czeka chwaloną przystawkę do telewizora, Mi Box. Do tego ABC Data postanowiła wprowadzić do sprzedaży kolejną generację uwielbianego Mi Banda, czyli Xiaomi Mi Band 3.

Xiaomi Mi Band 3 w Polsce – czy cena szokuje?

xiaomi mi band 3

Nic z tych rzeczy. O ile poprzednika, Mi Band 2, można było momentami kupić za około 80 złotych, to jego podstawowa cena wynosiła 120 złotych. Ile dystrybutor sobie życzy za ulepszony model? Dokładnie 149 złotych. W zamian otrzymujemy większy, dotykowy wyświetlacz OLED, wodoszczelność do 5 ATM i bardziej pojemny akumulator. W kwestii oprogramowania pojawiły się między innymi informacje o pogodzie. Standardowo Xiaomi Mi Band 3 będzie oferowany z czarną opaską, ale dokupić można też niebieski i czerwony odpowiednik.

Xiaomi Mi Box w błyskawicznej wyprzedaży

xiaomi mi box

Druga istotna informacja od ABC Data to wyprzedaż Mi Boxa. Urządzenie, które potrafi zamienić każdy telewizor w Smart TV będzie dostępne w cenie 259 złotych zamiast 329 złotych. Wyprzedaż ruszy w poniedziałek, 10 września o godzinie 10:00. Dotyczy to sklepu Mi-home.pl oraz sklepu w warszawskiej Arkadii.

Zobacz też:

Takie promocje często się nie zdarzają, a jest to bardzo ciekawa odpowiedź na pojawienie się Techbite Flix TV Box, którego niedawno recenzowałem. Z kolei sama opaska Mi Band 3 to coś, na co długo fani musieli czekać, jeśli nie interesowało ich sprowadzanie jej z Chin lub innych państw.

źródło: informacja prasowa

Motyw