Xiaomi Mi Band 3 już w sklepach w Polsce, a Mi Box czeka wyprzedaż!

Łukasz Pająk Newsy 2018-09-07

Xiaomi już na dobre zadomowiło się w Polsce. Marka, która jeszcze kilka lat temu była głównym motywem w sprowadzaniu urządzeń mobilnych z Chin, teraz jest dostępna w wielu sklepach. Jednak oficjalna dystrybucja ma też to do siebie, że często wiąże się z wyższymi cenami w porównaniu do tych oferowanych w Państwie Środka. To naturalne – dochodzą podatki, dodatkowe marże i poboczne koszta. Jednak nie może też się obyć bez wyprzedaży i taka właśnie czeka chwaloną przystawkę do telewizora, Mi Box. Do tego ABC Data postanowiła wprowadzić do sprzedaży kolejną generację uwielbianego Mi Banda, czyli Xiaomi Mi Band 3.

Xiaomi Mi Band 3 w Polsce – czy cena szokuje?

xiaomi mi band 3

Nic z tych rzeczy. O ile poprzednika, Mi Band 2, można było momentami kupić za około 80 złotych, to jego podstawowa cena wynosiła 120 złotych. Ile dystrybutor sobie życzy za ulepszony model? Dokładnie 149 złotych. W zamian otrzymujemy większy, dotykowy wyświetlacz OLED, wodoszczelność do 5 ATM i bardziej pojemny akumulator. W kwestii oprogramowania pojawiły się między innymi informacje o pogodzie. Standardowo Xiaomi Mi Band 3 będzie oferowany z czarną opaską, ale dokupić można też niebieski i czerwony odpowiednik.

Xiaomi Mi Box w błyskawicznej wyprzedaży

xiaomi mi box

Druga istotna informacja od ABC Data to wyprzedaż Mi Boxa. Urządzenie, które potrafi zamienić każdy telewizor w Smart TV będzie dostępne w cenie 259 złotych zamiast 329 złotych. Wyprzedaż ruszy w poniedziałek, 10 września o godzinie 10:00. Dotyczy to sklepu Mi-home.pl oraz sklepu w warszawskiej Arkadii.

Zobacz też:

Takie promocje często się nie zdarzają, a jest to bardzo ciekawa odpowiedź na pojawienie się Techbite Flix TV Box, którego niedawno recenzowałem. Z kolei sama opaska Mi Band 3 to coś, na co długo fani musieli czekać, jeśli nie interesowało ich sprowadzanie jej z Chin lub innych państw.

źródło: informacja prasowa • s90

  A co z hey+? Będzie u nas?

 • Artur

  Ogólnie jest spoko poza jednym.

  Jeśli ktoś chce śledzić odczyty pulsu podczas różnych aktywności, to nie jest to opaska dla niego. W zakresach spoczynkowych dokładność jest jeszcze duża ale w przypadku większych wysiłków występują straszne zakłamania (porównywałem z opaskami fitbit oraz medycznym puls-oksymetrem). Ale najgorsze jest to, że kompletnie nie radzi sobie podczas pomiarów ciągłych. I tak podczas wysiłku przez chwilę pokazuje wartości w dużym przybliżeniu ok (czyli zamiast np. 135 około 100) po czym następnie wartość po 5 minutach potrafi spaść do 45 uderzeń, utrzymywać się przez kilka minut a później raz do góry – raz w dół.

  Może to wina aktualnego firmware ale powoduje to, że opaska w tym zakresie jest kompletnie bezużyteczna. Dodatkowo oznaczanie faz snów również pozostawia baaardzo wiele do życzenia.

 • Lookso

  Niczego nie żałuję, że kupiłem Mi Band 3 taniej, i w dodatku już kilka miesięcy temu od chinoli

 • DMati

  „Druga istotna informacja od ABC Data to wyprzedaż Mi Boxa. Urządzenie, które potrafi zamienić każdy telewizor w Smart TV będzie dostępne w cenie 259 złotych zamiast 329 złotych.”

  W kilku sklepach i na allegro jest za 250zł, także wyprzedaż, że hej ;)))))))x