xiaomi mi band 3

Mi Band 3 jest hitem. Wyniki zaskoczyły nawet Xiaomi

1 minuta czytania
Komentarze

31 maja był wielkim dniem dla Xiaomi. Firma pokazała wtedy swoje trzy flagowce, a na dodatek zaprezentowała nową opaskę – Mi Banda 3. Dziś Chińczycy mogą śmiało powiedzieć, że wszystkie te urządzenia już stały się hitami – Mi 8 rozszedł się w nakładzie równym 1 milion w zaledwie 18 dni, a Mi Band 3… wypadł jeszcze lepiej.

Mi Band 3 – jak sobie radzi?

Na Mi Banda 3 czekało naprawdę wiele osób. Najnowsza wersja popularnej opaski przynosi wiele nowości (m.in. większy ekran OLED, większa bateria i poprawiony design). Wysiłek firmy nie poszedł na marne, bo Mi Band 3 w ciągu zaledwie 17 dni rozszedł się w nakładzie równym 1 milion, co daje wynik nieco lepszy od wspomnianej wcześniej rodziny Mi 8.

Informację podał na swoim Twitterze starszy wicedyrektor firmy, Wang Xiang. Mi Band 3 został wyceniony na około 25 dolarów (~ 95 zł), lecz niestety wciąż nie można go kupić w Polsce. Zainteresowanym pozostaje zatem nic innego, jak ściągnąć przedmiot prosto z Chin.

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Ciekawostka – gumowy pasek opaski był testowany 2000 razy (odpinany i zapinany), po czym wciąż nie działo się z nim nic złego. Oznacza to, że Mi Band 3 jest nie tylko tani i dobry, a także wytrzymały. Takie podejście się ceni.

Źródło: gsmarena

Motyw