Sony, ah Sony. Poematy można już pisać o tym, co ta firma szykuje, jaka jest ich wizja na urządzenia mobilne. Można uważać, że Japończycy mają swoją niszę, ale czy to powinno wiązać się ze spadkiem sprzedaży i zarobków? Sony świetnie radzi sobie z PlayStation, więc czemu nie związać tego z rodziną Xperia? Ok, gdybanie na bok, a tymczasem poznajcie etui, w którym znalazła się Xperia XZ3.

Etui i Sony Xperia XZ3 to oznaka na brak rewolucji

Wcześniej pojawiały się wzmianki, jakoby Sony zdecydowało się na podwójny aparat. Jednak ostatecznie go zabraknie i wciąż to Xperia XZ2 Premium jako jedyna będzie oferować takie rozwiązanie wśród flagowych modeli firmy. Niemniej najprawdopodobniej nie będzie to byle jaka matryca. Wiele teraz wskazuje na to, że Japończycy zdecydują się zastosować swoją matrycę 48 MPx, która nie tylko tą liczbą zaskakuje. Mimo wszystko dodanie kolejnej, do badania głębi, mogłoby dać lepszy efekt. Nie oszukujmy się, Sony nie ma takiej władzy nad Androidem, jak Google, które po prostu szokuje możliwościami fotograficznymi serii Pixel.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz też: Samsung nie szykuje 5G dla Galaxy S10.

Kolejna możliwość to pojawienie się kolejnych modeli – Xperia XZ3 Compact i Xperia XZ3 Premium – które mogłyby oferować inne zestawy aparatów. Tylko to znowu nie do końca miałoby związek z rozwojem smartfonów Sony.

 

źródło: GSMArena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.