W czwartek zdecydowana część fanów mobilnego rynku żyła konferencją Samsunga, na której między innymi przedstawiono Galaxy Note9. Jednak to nie jedyna premiera, bo później też poznaliśmy smartwatcha Galaxy Watch oraz głośnik z Bixby – Galaxy Home. Ten ostatni był najmniej spodziewany, więc też jego wygląd wzbudził najwięcej emocji. Niedługo po samej prezentacji, w Sicie zaczęły się pojawiać różnorakie porównania, które wzbudza nowe akcesorium Koreańczyków.

Głośnik Samsung Galaxy Home to… grill, garnek lub wymiona?

Wszystko zaczęło się od wpisu Marquesa Browniee (MKBHD) na Twitterze, w którym porównał głośnik do tradycyjnego grilla. To sprawiło, że pojawiła się lawina innych zestawień.

Właściwie to nie jeden garnek – znajdziemy też nieco bardziej dopasowane:

Na deser coś mniej 1:1, ale ze względu na kształt też daleko nie trzeba szukać podobieństwa:

Na koniec coś… innego:

Zobacz też: Poznajcie nowego smartwatcha od Tossila

Która wersja głośnika Galaxy Home Wam najbardziej odpowiada? Na czym wzorował się Samsung? Być może macie własne propozycje? Ewentualnie coś zupełnie innego, niekoniecznie związanego z koreańskim produktem? Przypominacie sobie inne modele, które ewidentnie przypominały coś zupełnie niezwiązanego z daną tematyką?

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.