lgg2

Już za kilka godzin rozpocznie się konferencja LG na której zostanie zaprezentowany ich nowy smartfon – LG G2. Już wczoraj natomiast w sieci pojawiły się bardzo ładne zdjęcia tego telefonu upublicznione na Twitterze przez @evleaks. Urządzenie wygląda bardzo elegancko i jeśli dorzucimy do tego prawdopodobną specyfikację to otrzymamy mocny sprzęt, który przy wyważonej cenie może być rywalem dla topowych obecnie modeli.

O przewidywanej specyfikacji pisaliśmy tutaj, więc zapraszam jeszcze raz do zapoznania się z nią. Poniżej natomiast wspomniane wcześniej zdjęcia oraz informacja gdzie będzie można obejrzeć konferencję.

BRBYZljCEAAmaHzBRBOYGjCYAA5iHF

Co do samej relacji to wystartuje ona dzisiaj (tj. środa) o godzinie 17.00. Śledzić ją będzie można na stronie g2.lgmobile.com lub po prostu odpalając poniższą transmisję.

Podoba Wam się rozwiązanie z przyciskiem odblokowującym z tyłu? Wciąż też nie wiemy co z następcą Nexusa 4 – może LG G2 będzie bazą dla „piątki”?

źródło: twitter.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.