Kolejne zdjęcia LG G2, prezentacja telefonu już dzisiaj

Newsy

lgg2

Już za kilka godzin rozpocznie się konferencja LG na której zostanie zaprezentowany ich nowy smartfon – LG G2. Już wczoraj natomiast w sieci pojawiły się bardzo ładne zdjęcia tego telefonu upublicznione na Twitterze przez @evleaks. Urządzenie wygląda bardzo elegancko i jeśli dorzucimy do tego prawdopodobną specyfikację to otrzymamy mocny sprzęt, który przy wyważonej cenie może być rywalem dla topowych obecnie modeli.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

O przewidywanej specyfikacji pisaliśmy tutaj, więc zapraszam jeszcze raz do zapoznania się z nią. Poniżej natomiast wspomniane wcześniej zdjęcia oraz informacja gdzie będzie można obejrzeć konferencję.

BRBYZljCEAAmaHzBRBOYGjCYAA5iHF

Co do samej relacji to wystartuje ona dzisiaj (tj. środa) o godzinie 17.00. Śledzić ją będzie można na stronie g2.lgmobile.com lub po prostu odpalając poniższą transmisję.

Podoba Wam się rozwiązanie z przyciskiem odblokowującym z tyłu? Wciąż też nie wiemy co z następcą Nexusa 4 – może LG G2 będzie bazą dla „piątki”?

źródło: twitter.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x