Kolejne zdjęcia LG G2, prezentacja telefonu już dzisiaj

Newsy

lgg2

Już za kilka godzin rozpocznie się konferencja LG na której zostanie zaprezentowany ich nowy smartfon – LG G2. Już wczoraj natomiast w sieci pojawiły się bardzo ładne zdjęcia tego telefonu upublicznione na Twitterze przez @evleaks. Urządzenie wygląda bardzo elegancko i jeśli dorzucimy do tego prawdopodobną specyfikację to otrzymamy mocny sprzęt, który przy wyważonej cenie może być rywalem dla topowych obecnie modeli.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

O przewidywanej specyfikacji pisaliśmy tutaj, więc zapraszam jeszcze raz do zapoznania się z nią. Poniżej natomiast wspomniane wcześniej zdjęcia oraz informacja gdzie będzie można obejrzeć konferencję.

BRBYZljCEAAmaHzBRBOYGjCYAA5iHF

Co do samej relacji to wystartuje ona dzisiaj (tj. środa) o godzinie 17.00. Śledzić ją będzie można na stronie g2.lgmobile.com lub po prostu odpalając poniższą transmisję.

Podoba Wam się rozwiązanie z przyciskiem odblokowującym z tyłu? Wciąż też nie wiemy co z następcą Nexusa 4 – może LG G2 będzie bazą dla „piątki”?

źródło: twitter.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x