xiaomi mi 8

Znamy polskie ceny Xiaomi Mi 8, Redmi 6 oraz Redmi 6A!

1 minuta czytania
Komentarze

Jeden ze sklepów internetowych zamieścił w swojej ofercie nowe modele Xiaomi. Dzięki temu poznaliśmy polskie ceny takich urządzeń jak Mi 8, Redmi 6 czy Redmi 6A. Czy warto się nad nimi pochylić na naszym rynku?

Xiaomi Mi 8, Redmi 6 oraz Redmi 6A – polskie ceny

RTV Euro AGD zamieściło na swojej stronie kilka nowych modeli Xiaomi, które będzie można wkrótce nabyć. Wśród nich pojawił się Xiaomi Mi 8 w dwóch wersjach 6/64 GB w cenie 2299 złotych oraz 6/128 GB w cenie 2499 złotych. Ceny jak za flagowy model są bardzo atrakcyjne.

Jeśli chodzi o opłacalność pozostałych telefonów nie jest już tak kolorowo. Xiaomi Redmi 6 pojawił się w ofercie w wersjach 3/32 GB w cenie 749 złotych oraz 3/64 w cenie 849 złotych. Jego słabszy odpowiednik, czyli Xiaomi Redmi 6A będziemy mogli dostać za 549 złotych w wersji 2/16 GB oraz 599 złotych za 2/32 GB. W tym budżecie możemy się już rozglądać za innymi modelami, zwłaszcza, jeśli ktoś nie jest fanem procesorów MediaTek.

Zobacz też: Lenovo Watch 9 – promocja

Została również potwierdzona cena dla Xiaomi Mi A2. Wygląda na to, że dystrybucja chińskiej marki w Polsce nabiera na sile i wybór robi się coraz większy. Może to być świetna okazja dla tych, którzy od jakiegoś czasu noszą się ze zmianą swojego dotychczasowego smartfona, ale ciągle się wahają – być może atrakcyjny stosunek jakości do ceny pozwoli im podjąć decyzję.

źródło: RTV Euro AGD

Motyw