Firmy, które zajmują się smartwatchami obrały różne drogi. Wyróżniamy tych, którzy rozwijają tę gałąź rynku, jak i tych, którzy cenią prostotę i tworzą tak zwane hybrydowe zegarki. Co to tak naprawdę oznacza? Połączenie analogowego czasomierza ze smartfunkcjami, które w głównej mierze sprowadzają się do informowania – najczęściej wibracjami – o powiadomieniach czy też badaniem naszego pulsu lub snu. Rezultat? Zdecydowanie wydłużony czas pracy, aczkolwiek smartfon cały czas musi być sparowany. Jednym z najczęściej wymienianych przykładów hybrydowego smartwatcha jest Lenovo Watch 9, który cechuje się przede wszystkim niską ceną, która teraz została jeszcze obniżona – hasło Lenovo Watch 9 promocja stało się czymś wyczekiwanym.

Lenovo Watch 9 promocja – hybrydowy smartwatch za 70 złotych

Co oferuje propozycja Lenovo? Kluczowe cechy to koperta ze stali nierdzewnej (40×10 mm), szafirowe szkło, licznik kroków, spalonych kalorii, monitorowanie snu, wodoszczelność (5 ATM), jak  wiele innych smart-funkcji. Watch 9 za 70 złotych jest obecnie dostępny na portalu joybuy:

Promocja trwa dzień. Na moment pisania tego wpisu do końca obniżki pozostało 21 godzin i 30 minut. Tradycyjna cena wynosi około 120 złotych.

Zobacz też: Oficjalnie poznaliśmy Xiaomi Mi Max 3!

Bateria w tym zegarku jest w stanie wytrzymać 12 miesięcy, co wynika chociażby z zastosowania modułu Bluetooth 5.0. Niestety, ale w Sieci można spotkać różne opinie. O ile sam smartwatch jest wychwalany, to dedykowana mu aplikacja już nie. Podobnie z wytrzymałością – jeden egzemplarz wiele przetrwa, innemu odpadnie wskazówka sekund po tygodniu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.