lenovo watch 9 promocja

Rozchwytywany Lenovo Watch 9 za 70 złotych! Promocja czasowo ograniczona!

Newsy

Firmy, które zajmują się smartwatchami obrały różne drogi. Wyróżniamy tych, którzy rozwijają tę gałąź rynku, jak i tych, którzy cenią prostotę i tworzą tak zwane hybrydowe zegarki. Co to tak naprawdę oznacza? Połączenie analogowego czasomierza ze smartfunkcjami, które w głównej mierze sprowadzają się do informowania – najczęściej wibracjami – o powiadomieniach czy też badaniem naszego pulsu lub snu. Rezultat? Zdecydowanie wydłużony czas pracy, aczkolwiek smartfon cały czas musi być sparowany. Jednym z najczęściej wymienianych przykładów hybrydowego smartwatcha jest Lenovo Watch 9, który cechuje się przede wszystkim niską ceną, która teraz została jeszcze obniżona – hasło Lenovo Watch 9 promocja stało się czymś wyczekiwanym.

Lenovo Watch 9 promocja – hybrydowy smartwatch za 70 złotych

Co oferuje propozycja Lenovo? Kluczowe cechy to koperta ze stali nierdzewnej (40×10 mm), szafirowe szkło, licznik kroków, spalonych kalorii, monitorowanie snu, wodoszczelność (5 ATM), jak  wiele innych smart-funkcji. Watch 9 za 70 złotych jest obecnie dostępny na portalu joybuy:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Promocja trwa dzień. Na moment pisania tego wpisu do końca obniżki pozostało 21 godzin i 30 minut. Tradycyjna cena wynosi około 120 złotych.

Zobacz też: Oficjalnie poznaliśmy Xiaomi Mi Max 3!

Bateria w tym zegarku jest w stanie wytrzymać 12 miesięcy, co wynika chociażby z zastosowania modułu Bluetooth 5.0. Niestety, ale w Sieci można spotkać różne opinie. O ile sam smartwatch jest wychwalany, to dedykowana mu aplikacja już nie. Podobnie z wytrzymałością – jeden egzemplarz wiele przetrwa, innemu odpadnie wskazówka sekund po tygodniu.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x