Moto X będzie wyposażona w złącze kart nano-SIM?

Newsy

nexusae0-MotoX-512x460-176842

Moto X wydaje się być najgorętszym tematem w technologicznym świecie w przeciągu kilku ostatnich dni. Po dziesiątkach przecieków do Sieci trafił kolejny, który pokazuje kolejną niespodziankę przygotowaną przed amerykańskich projektantów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według dziennikarzy z Hong Kongu najnowsze dziecko Motoroli ma obsługiwać jedynie karty SIM w najmniejszym rozmiarze. Na zamieszczonym poniżej zdjęciu możemy zobaczyć Moto X wraz z wyciągniętą z niego tacką na kartę nano-SIM.  Obecnie tego standardu kart używa jedynie iPhone 5 oraz ASUS Padfone Infinity. Co więc skłoniło pracowników Motoroli do zastosowania takiego rozwiązania? Moto X nie będzie przecież ani aż tak małym, ani aż tak cienkim telefonem, aby pracownicy amerykańskiego koncernu musieli na siłę szukać miejsca pod obudową najnowszego smartfona. Być może to ostatnio modna miniaturyzacja zrobiła swoje, a być może Motorola nie chce zmuszać posiadaczy najnowszego iPhone do kolejnej wymiany karty SIM przy przesiadce na ich najnowszy telefon. Dla nowych użytkowników może to oznaczać problem, gdyż będą oni zmuszeni do zabawy z wycinaniem swoich starych kart lub wymianą ich u operatorów.

moto-x-2

źródło: gsminsider.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x