Zmiany w Wear OS

Płatności zbliżeniowe na smartwatchach już dostępne w Polsce!

Newsy

Od dzisiaj Polacy i Rosjanie mogą już płacić zbliżeniowo za pomocą swoich smartwatchy z systemem Wear OS. Wszystko to jest możliwe dzięki aplikacji Google Pay.

Łącznie z wymienionymi wyżej krajami usługa jest obecnie dostępna w zaledwie siedmiu państwach. Nic dziwnego, że Google zdecydowało się udostępnić swoją usługę właśnie w Polsce, bo przecież w naszym kraju niemal wszędzie można zapłacić zbliżeniowo (w przeciwieństwie do np. USA).

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Apple czy Samsung? Krótko o nieuzasadnionym hejcie i nieszanowaniu cudzych wybórów

Aby zapłacić zbliżeniowo za pomocą smartwatcha potrzebujesz  jedynie konta w banku, który bierze udział w akcji oraz urządzenie z systemem Wear OS. Lista banków biorących udział w promocji znajduje się na stronie Google’a.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x